english farsi
دوشنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷


آغاز پیش ثبت نام عضویت در انجمن زیتون استان

شناسه خبر:5748
یکشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۵:۳۴
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

به منظور ساماندهی بازار زیتون استان و در راستای بهبود وضعیت کشاورزان و تولیدکنندگان  ، پس از اخذ مجوزهای لازم از اتاق ایران و انجمن زیتون کشور  پیش  ثبت نام عضویت دراین انجمن  در  اتاق زنجان آغاز شد .

بگفته مهندس جمیلی رئيس اتاق زنجان براساس مصوبه هیات رئيسه و در راستای توانمندسازی بخش کشاورزی استان و با عنایت به جایگاه استان در تولید این محصول استراتژیک این انجمن شکل می گیرد.

ایشان درادامه تصریح نمودند  با تشکیل این انجمن سهم استان زنجان در حوزه کشاورزی در سطح ملی و منطقه ای  ارتقاء یافته و حتی این انجمن  می تواند در مسیر ایجاد یک برند برای استان گامهای موثری را بردارد .

رئيس اتاق زنجان در ادامه تصریح کرد با شکل گیری این انجمن استان می تواند جایگاه مطلوبی را در بخش های مختلف این محصول کسب نماید.

در حال حاضر ۴۰ درصد زیتون مصرفی کشور در زنجان تولیدی می شود و استان زنجان جایگاه نخست کشت و تولیدزیتون کشور را  بخود اختصاص داده است.

بدین وسیله  از کلیه تولیدکنندگان ، باغداران، مجتمع های فراوری و تجار و فعالان اقتصادی دعوت میشود  تا پایان مهرماه با مراجعه به دبیرخانه انجمن زیتون استان مستقر در اتاق زنجان نسبت به پیش ثبت نام خود در این انجمن اقدام نمایند.

نویسنده:

بازدید: 237 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۵:۳۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.