english farsi
سه شنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷


استاندار زنجان خبرداد: تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی استان اعطا می‌شود

شناسه خبر:2137
سه شنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۵:۰۱
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

استاندار زنجان به بخشنامه واصله از سوی رئیس بانک مرکزی کشور درخصوص اعطای سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی حتی با وجود بدهی معوقه بانکی اشاره کرد و گفت: سرپرستان استانی بانکها باید در جهت استمرار تولید و رفع موانع تولیدی در اعطای تسهیلات همکاری لازم را داشته باشند.

جمشید انصاری در پنجمین جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولیدی استان، بر ضرورت اطلاع‌رسانی مناسب به واحدهای تولیدی ذی‌نفع تاکید کرد و گفت: دستگاههای اجرایی مرتبط باید ظرف مدت یک هفته این بخشنامه را به اطلاع واحدهای ذی‌نفع برسانند.

استاندار زنجان، با بیان اینکه متقاضیان باید درخواست خود را به سیستم بانکی ارائه کنند تا مورد بررسی قرار گیرد، گفت: اولویت‌گذاری در تخصیص منابع مالی و اعتباری محدود این طرح به عهده کمیته تسهیل موانع تولیدی بوده و سیستم بانکی با نهایت مساعدت، نسبت به ارائه تسهیلات، اقدام خواهند کرد.

مقام عالی استان در ادامه خاطرنشان کرد: در پایان هر فصل، گزارش نهایی میزان تسهیلات ارائه شده به کمیته گزارش و موارد مشکل دار نیز در کمیته مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

استاندار زنجان همچنین با اشاره به اینکه اغلب مشکلات واحدهای تولیدی استان به مسائلی از قبیل تحریم و شرایط اقتصادی کشور وابسته نیست، اظهار کرد: ساختار واحدهای تولیدی استان به گونه‌ایست که واحدها در شرایط تحریم و در معضلات اقتصادی کشور، توانسته‌اند خود را با شرایط کشور تطبیق دهند و تنها نیازمند حمایتهایی برای افزایش ظرفیت تولید خود هستند.

 

نویسنده:

بازدید: 433 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۵:۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.