english farsi
شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۶


استاندار زنجان: روحیه حمایت از سرمایه‌گذاری در مردم زنجان ضعیف است

شناسه خبر:2101
چهارشنبه, ۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۴:۵۹
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
zccima.ir- ostandar

جمشید انصاری در هجدهمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان زنجان با اشاره به فعالیت بخش صنعت در کشور اظهار داشت: ۸۰ درصد اداره اقتصاد کشورمان بر مبنای بنگاه‌های خرد و متوسط است.

وی با اشاره به اینکه ۲۰ درصد از اقتصاد کشورمان در بخش صنعت بر اساس بنگاه‌های بزرگ است، افزود: رونق بخش صنعت تاثیر بسزایی در اقتصاد کشورمان ایفا می‌کند.

استاندار زنجان بر ضرورت ارائه راهکارهای اساسی در جذب سرمایه‌گذار برای بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: تحقق این امر می‌تواند در توسعه شهری نقش مهمی داشته باشد.

وی به روحیه مردم استان زنجان در موضوع سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و ابراز داشت: با توجه به اطلاعات موجود روحیه مردم استان در این مبحث منفعت‌گرایانه است.

* ضرورت شناسایی و کشف علت‌های نبود روحیه سرمایه‌گذاری

انصاری به روحیه حمایت از سرمایه‌گذاری توسط مردم استان زنجان اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به کم بودن روحیه کارآفرینی این روحیه در بین مردم استان زنجان ضعیف است.

وی بر ضرورت شناسایی و انجام مطالعات لازم برای کشف علت‌های نبود این روحیه در بین مردم استان تاکید کرد و ابراز داشت: باید راهکارهای لازم برای تقویت این روحیه ارائه شود.

استاندار زنجان بر لزوم ارائه راهکارهای ویژه برای جذب سرمایه‌گذار در حوزه شهری تاکید کرد و افزود: با توجه به مطالعات انجام شده اجرای این برنامه امکان‌پذیر است.

*مردم زنجان برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف ترغیب شوند

وی با تاکید بر اینکه باید با ارائه راهکارهای مناسب مردم استان زنجان برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف ترغیب شوند، گفت: تقویت روحیه سرمایه‌گذاری نقش بسزایی در توسعه شهری دارد.

انصاری به نقش مردم در سرمایه‌گذاری و توسعه زیرساخت‌های شهری اشاره کرد و افزود: در سراسر جهان و کشورمان توسعه زیرساخت‌های شهری از وظایف دولت محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه واحدهای صنعتی استان زنجان برای ادامه فعالیت با مشکلاتی مواجه هستند، اظهار داشت: مردم استان زنجان حمایت لازم را از سرمایه‌گذار ندارند چرا که نبود روحیه حمایتی باعث به وجود آمدن مشکلاتی می‌شود.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه مردم استان زنجان باید به فکر منافع ملی باشند، گفت: وجود روحیه کارگروهی منجر به سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف می‌شود.

نویسنده:

بازدید: 426 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, ۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۴:۵۹

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.