english farsi
سه شنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷


اعزام نخستین هیات بانوان بازرگان زنجانی به ترکیه

شناسه خبر:7136
سه شنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۰
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

در راستای تبیین نقش کلیدی سرمایه های انسانی و پتانسیل های بالقوه انها در توسعه بخش های مختلف اقتصادی و همچنین بهبود فضای کسب و کار نوزدهمین کانون زنان بازرگان در ایران با حضور دکتر فاطمه مقیمی ریاست محترم کانون زنان بازرگان ایران به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان تشکیل شد .
ریاست اتاق بازرگانی زنجان در مجمع عمومی کانون اذعان داشت برای نخستین بار شاهد تشکیل چنین فضایی برای بانوان در استان هستیم و امیدواریم با تلاش و برنامه های راهبردی اهداف رونق فضای اقتصادی را به طور مجدانه ای دنبال نمائیم .
وی افزود از جمله رسالت های اتاق بازرگانی حضور موثر و پر رنگ در مجامع ملی است که قاعدتا سهم استانی را نیز از این طریق پیگیری می کنیم و با توجه به تجربیات گذشته و رویکرد کارآفرینی اتاق ایران نقش جوانان و زنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
وی افزود حمایت از بانوان برای حضور در مجامع بین المللی نباید مغفول واقع گردد و اتاق بازرگانی زنجان نیز در سال جاری به موجب همین رویکرد بحث حوزه ی کشاورزی و بانوان را در دستور کار خود جای داده است که از جمله نتایج عملکرد صورت گرفته در این راستا اعزام نخستین هیات بانوان بازرگان زنجانی به ترکیه در هفته ی آینده می باشد .
رئیس کانون بانوان بازرگان ایران در بخش دیگری از این نشست ابراز داشت : بانوان بازرگان ایرانی نیاز دارند از فرصت های این چنینی بهترین و بیشترین بهره را ببرند و نقش خود را در میادین اقتصادی تثبیت نمایند .
سیده فاطمه مقیمی در انتخابات مجمع موسسین کانون زنان بازرگان استان زنجان یاد اور شد: کانون زنان بازرگان در کشور از سال ۸۹ آغاز به کار کرده است و هم اکنون در ۱۸ استان شعبه دارد.
وی با بیان اینکه زنجان نوزدهمین استان دارای شعبه ای از این کانون است، یادآورشد: این کانون به دنبال توسعه حضور زنان در جوامع اقتصادی است .
همچنین در پایان این نشست اعضاء هیات مدیره تعیین گردید.

نویسنده:

بازدید: 168 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.