english farsi
سه شنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


اعزام هیات تجاری به کشورهای اتریش و آلمان

شناسه خبر:5809
پنج شنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۴:۰۴
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد به دعوت اتاق های بازرگانی ایالات کرنتن و اشتایرمارک اتریش و نیز دفتر اقتصاد و صنعت ایالت باواریا آلمان، یک هیات اقتصادی – تجاری متشکل از بازرگانان و صاحبان صنایع ایرانی را به سرپرستی جناب آقای مهندس خوانساری، ریاست محترم اتاق بازرگانی تهران از تاریخ یکشنبه مورخ ۳۰ آبان لغایت جمعه مورخ ۵ آذرماه سال جاری، به کشورهای اتریش و آلمان اعزام نماید.

زمینه های فعالیت هیات اعزامی به کشور اتریش، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، صنایع خودروسازی و قطعات خودرو، انرژی های تجدیدپذیر، فناوری های زیست محیطی، دارو و تجهیزات پزشکی می باشد.

از کلیه علاقمندان در زمینه های یاد شده دعوت به عمل می آید تا جهت حضور در این هیات فرم ذیل را به هر دو زبان فارسی و انگلیسی تکمیل و به همراه اسکن رنگی با کیفیت مدارک موردنیاز (مندرج در فرم پیوست) حداکثر تا روز جمعه مورخ ۷ آبان ماه ۱۳۹۵ به آدرس ایمیل  ارسال نمایند.

 

دریافت فایل پیوست

با توجه به اینکه ادامه سفر به آلمان فقط جهت حضور فعالان در زمینه تخصصی صنایع خودروسازی و قطعات خودرو خواهد بود، علاقمندان فعال در این زمینه می توانند صرفا یکی از این دو برنامه یا هر دو آن ها را برای حضور انتخاب نمایند.

شایان ذکر است که با توجه به محدودیت زمانی و لزوم هماهنگی با سازمان های پذیرنده در کشورهای مقصد به منظور یافتن همتایان مناسب و همچنین ضرورت انجام هماهنگی با سفارت های اتریش و آلمان برای تعیین وقت سفارت جهت اخذ ویزا، زمان مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

جهت مزید استحضار، اطلاعات مربوط به برنامه سفر و برآورد هزینه ها متعاقباً پس از پایان ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورت وجود هرگونه سوال، با واحد معاونت امور بین الملل اتاق به شماره ۸۸۷۲۱۰۴۳ تماس حاصل فرمائید.

 “توجه: فرم های ارسالی ناقص بررسی نخواهند شد.”

 

نویسنده:

بازدید: 311 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۴:۱۰

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.