english farsi
یکشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۷


اعزام هیات تجاری به کشور هند با هدف پیگیری استقرار صنایع IT در زنجان

شناسه خبر:2922
یکشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۶:۲۱
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1٫00 out of 5)
Loading...Loading...

به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان هیاتی اقتصادی به سرپرستی مهندس انصاری استاندار محترم زنجان به ایالت های آندرا پرادش و تلنگانا در کشور هند اعزام گردید.

 در این هیات تعدادی از مدیران اجرایی استان و فعالین بخش خصوصی حضور داشتند .

شایان ذکر است اعزام این هیات به منظور شناسایی فرصتهای همکاری دوجانبه فی مابین ،آشنایی با تجربیات شهر حیدر آباد در توسعه فناوری اطلاعات و کامپیوتر، بهره مندی از فرصتهای سرمایه گذاری و همکاری مشترک در حوزه های مذکور صورت پذیرفت.

zanjan chamber- اجلسه استاندار زنجان ،رييس سازمان صنعت معدن  رييس اتاق بازرگانی زنجان با سركنسول ايران در هند 2- اتاق زنجان

همچنین در طول این سفر فرصتی پیش آمد تا هیات زنجان به نمایندگی از کشور جمهوری اسلامی ایران در اجلاس توسعه سرمایه گذاری های  ایالت تلنگانا حضور یافته و ضمن کسب یک تجربه بین المللی،  در حاشیه آن با مقامات ارشد کشورهای مختلف دیدار و گفت و گو نماید .

zanjan chamber- اجلسه استاندار زنجان ،رييس سازمان صنعت معدن  رييس اتاق بازرگانی زنجان با سركنسول ايران در هند 1- اتاق زنجان

امضاء تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی زنجان با اتاق بازرگانی صنایع فدراسیون تلنگانا و آندرا پرادش در حیدر آباد بیان کننده اراده دو طرف به توسعه فعالیت های مشترک بوده و قطعا متضمن پایداری هرگونه راهبرد مشترک خواهد بود .

zanjan chamber-2 امضاء تفاهمنامه با اتاق بازرگانی حیدرآباد- اتاق زنجان

امیدواریم اکنون که چشم انداز جدیدی در فضای اقتصادی کشور طی روزهای آینده در عرصه بین المللی پدیدار شده بتوانیم با هم افزایی از فرصتها بهره مضاعف ببریم.

zanjan chamber- اتاق زنجان- سفر به هند1

نویسنده:

بازدید: 612 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۷:۰۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.