english farsi
دوشنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷


انجمن نگهداری و تعمیر ماشین آلات صنعتی

شناسه خبر:157
سه شنبه, ۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۶:۲۸
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3٫00 out of 5)
Loading...Loading...

در حال حاضر، توجه و تمرکز بر موضوع نگهداری و تعمیرات امری ضروری و انکارناپذیر است. از دیدگاه صاحبان صنایع و سهام کلیه دارایی های فیزیکی از قبیل ماشین آلان و تجهیزات یک سازمان جزو سرمایه های باارزش سازمان محسوب می گردند و به شدت به دنبال راهکاری مناسب جهت افزایش کارایی و اثربخشی تجهیزات و ماشین آلات خود در سازمان هستند.

در راستای خدمت رسانی و اعتلای سطح دانش وآگاهی در زمینه نگهداری و تعمیرات در استان زنجان گام مهمی با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاوزی ایران و زنجان برداشته شد که منجر به تاسیس انجمن و اتاق فکر نگهداری و تعمیرات گردید. انجمن نگهداری و تعمیرات استان زنجان متعهد است که با توجه به توانمندیهای علمی و تجربی متخصصان خود در زمینه مشکلات سیستم های نگهداری و تعمیرات در صنایع استان زنجان به مطالعه و پژوهش پرداخته تا راهکارهای اقتصادی و عملیاتی را جهت بهبود و رفع مشکلات در این زمینه ارائه نماید.

انجمن نگهداری و تعمیرات استان زنجان در مردادماه ۹۳ با اخذ محوز رسمی از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس گردید. هدف اصلی این انجمن بالا بردن دانش و آگاهی صاحبان صنایع، مدیران و کارشناسان فنی در زمینه نگهداری و تعمیرات استان زنجان است.

رئیس: حمید موسوی

اعضای هیئت مدیره : اویس نکیسا- حسین همتی-  پریسا عطائیان – رویا رستمی

تعداد اعضاء : ۱۵نفر

نویسنده:

بازدید: 790 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, ۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۸:۳۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.