english farsi
سه شنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۶


اولین جلسه کمیسیون کشاورزی

شناسه خبر:1873
دوشنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۸:۴۰
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

اولین جلسه کمیسیون تخصصی کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان در مورخ ۱۷/۳/۹۴  ساعت ۱۱ با معرفی اعضای کمیسیون و به ریاست آقای سید عبدالمجید هاشمی تشکیل و در ابتدای جلسه دبیر جلسه آقای دکتر بریری ضمن خوش آمد گویی به اعضای کمیسیون به اهمیت تشکیل کمیسیون در استان و لزوم استفاده از ظرفیت علمی اعضای کمیسیون مطالبی ارائه فرمودند و پس از معرفی اعضای کمیسیون هر یک از اعضای کمیسیون پیرامون وظایف اتاق بحث و تبادل نظر کردند و مقرر شد.

  • مقرر گردید سند راهبردی بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی و غذایی استان که در قالب اتاق فکر در استانداری مطالعه گردیده است و افق تابان بخش کشاورزی استان در این سند ملحوظ گردیده ، جلسه آینده کمیسیون توسط  ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان ارائه گردد.
  • مقرر گردید جلسات کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی حداقل هر ماه یکبار با حضور اعضای کمیسیون تشکیل گردد.
  • مقرر گردید تمامی اعضاء کمیسیون در صورتیکه افراد و واحد های توانمند را میتوانند باعث بقای کمیسیون گردند را به کمیسیون کشاورزی معرفی نمایند .
  • مقرر گردیدکمیسیون کشاورزی اهداف و چشم انداز کوتاه مدت و بلند مدت بخش کشاورزی را جهت ارتقای سطح صادرات استان به استانها و کشور های دیگر ترسیم و اعلام نماید .
  • مقرر گردید کمیسیون کشاورزی محصولات و تولیدات استان که دارای مزیت رقابتی در سطح کشور و منطقه میباشند را شناسایی و با تعامل کمیسیون های دیگر نظیر کمیسیون بازرگانی نسبت به بازاریابی و فروش محصولات استان راهکارهای اجرایی را دنبال نماید .
  • مقرر گردید با حضور فعال اعضای کمیسیون طی چند جلسه بحث و تبادل نظر پیرامون اهداف و وظایف اتاق و کمیسیون مطرح تا به یک راهکار مشترک و تدوین برنامه و دستور کار سالانه برای اعضای کمیسیون و اتاق طراحی گردد .

نویسنده:

بازدید: 310 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۸:۴۰

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.