english farsi
یکشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۷


برگزاری اولین جلسه شورای عالی برند شهری زنجان

شناسه خبر:3984
سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۰
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

اولین جلسه شورای عالی برند شهری زنجان با هدف مدیریت راهبردی برند شهر زنجان روز شنبه با حضور استاندار محترم و جمعی از مسئولین اجرایی استان در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان برگزار گردید.

مهندس جمیلی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه فاز اول مطالعاتی شناخت برندشهری زنجان از سال گذشته شروع شده اعلام نمود: اتاق بازرگانی به عنوان کارفرما و شرکت وانیا به عنوان پیمانکار طرح انتخاب گردیدند.

وی در ادامه افزود : سلسله اقداماتی در سال گذشته دنبال شده و با توجه به زیرساختها و بضاعت شهری زنجان و آنچه از گذشته و چشم انداز آینده شهر می توان به آن تکیه نمود، زنجان را دارای پتانسیل یک برند شهری معرفی نمود.

جمیلی ادامه داد در فاز دوم و سوم، مطالعات جامع تر و بیشتری انجام خواهد شد و مشارکت حداکثری حاضران را به عنوان اعضای شورای عالی مشورتی، در بازه زمانی ۵ ماهه برای تبیین و تدوین شیوه نامه مربوطه خواستار شد.

سپس با اعلام اولین روز کاری مهم پیمانکار، کلید آغاز فعالیتهای اصلی طرح به اجرا درآمد.

آقای دکتر گیویان مشاور طرح نیز ضمن اذغان بر ضرورت شکل گیری شورای عالی برند، آن را منطبق بر الگوی جهانی دانست و برای پیشبرد اهداف شهری و موقعیت طرح، حضور مشارکت حداکثری را از بالاترین مقامات اجرایی تا مقام عالی خواستار شدند.

سپس نماینده شرکت پیمانکار وانیا به عنوان مجری طرح در خصوص مزایا و لزوم برند و نتایج راه اندازی و اختصاص برند پس از انجام و چشم اندازهای کوتاه مدت و بلند مدت آن صحبت و بر هماهنگ سازی تمامی ارگانها و تبیین نقش آنها در برند شهری و نیز رونمایی از عناصر برند و مصوبات مورد انتظار طرح اشاره نمود.

در همین جلسه استاندار محترم زنجان جناب آقای مهندس انصاری با بیان اینکه در قرارداد فی مابین اتاق بازرگانی با مشاور طرح شکل گیری یک شورای عالی مشورتی ، پیش بینی شده است افزود: در مراحل مختلف انجام پژوهش گزارشهای مرحله ای مشاور به جای مجری بایستی در اختیار این شورا قرار گیرد.

مقام عالی استان اذعان داشت شورای عالی مشورتی یک نهاد تخصصی از مجموع روسا یا نمایندگان و کارشناسان ادارات مختلف دخیل در پروژه و صاحبنظران استانی است که از طرف اتاق بازرگانی صلاحیت اعمال نظر در کلیه مراحل این طرح را خواهند داشت.

مهندس انصاری ادامه داد: پس از شروع قرارداد مطالعه و پژوهش، فرصتی  یک الی یک و نیم ماهه پیش بینی شده تا شورای عالی برند تشکیل گردیده و شیوه نامه مربوطه مطرح و در شورا با هدف نهایی شدن و با مساعدت اعضاء پیشنهادی قابل بررسی و تصحیح خواهد بود. به گفته استاندار زنجان بر اساس پیش نویس این شورا تعدادی اعضاء حقوقی و تعداد اعضاء حقیقی خواهد داشت و وظایف پیشنهادی طبق تعریف بعمل  خواهد رسید. وی افزود: نتایج کار توسط مشاور طرح در شورا اعلام و پس از اتمام فعالیتهای مشاور محترم نهادی برای ادامه پروژه تشکیل خواهد شد که اعضای شورای عالی مشورتی در همان نهاد حضور خواهند داشت.

نویسنده:

بازدید: 439 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.