english farsi
چهارشنبه, ۱ فروردین ۱۳۹۷


برگزاری اولین نشست هم اندیشی فعالان بخش فناوری و اطلاعات استان و هیئت مدیره انجمن تجارت الکترونیک استان

شناسه خبر:1974
سه شنبه, ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۶:۴۶
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1٫00 out of 5)
Loading...Loading...
1

نشست هم اندیشی فعالان بخش فناوری و اطلاعات استان در روز چهارشنبه ۱۸ شهریور و در محل اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی استان و با حضور ریاست محترم اتاق جناب آقای مهندس جمیلی و اعضای هیئت مدیره انجمن تجارت الکترونیک استان برگزار شد.

در این نشست آقایان مهدی بازرگانی (رئیس انجمن)، نیما ظهیریان (نائب رئیس)، امیر حسین جمیلی و عباس قنبری از اعضای هیئت مدیره انجمن به همراه مهندس جمیلی ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان به ایراد سخن پرداختند.

همچنین در این نشست فعالان عرصه فناوری اطلاعات استان به طرح انتظارات خود از اتاق و نیز انجمن پرداخته و دغدغه های خود در ارتباط با اعتماد سازی در بین اقشار مختلف جامعه و نیز نحوه راهبری اقتصاد دانش بنیان توسط دولت را بیان داشتند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان، در ابتدای این نشست مهندس جمیلی ضمن بیان این که اتاق بازرگانی از همه ظرفیت و پتانسیل خود برای دادن خدمات به اعضاء به ویژه انجمن های عضو استفاده می نماید، افزود در رابطه با تجارت الکترونیک و صنایع دانش بنیان در حال بررسی ظرفیتهای اتاق بازرگانی و نحوه تعامل هرچه بیشتر با صنایع دانش بنیان هستیم و امیدواریم با تلاش مضاعف انجمن و فعالین این عرصه به یک تعامل دو سویه در جهت پیشبرد این حوزه در استان و رسیدن به جایگاه ممتاز کشوری دست یابیم.

در ادامه نشست مهندس ظهیریان در بیانات خود به نحوه تشکیل انجمن و برگزاری مجمع منتهی به انتخاب اعضای هیئت مدیره پرداخته و رمز ماندگاری تمام تشکل ها را در مشارکت ذینفعان آن حوزه دانستند. مهندس ظهیریان در ادامه سخنانشان به چرائی تشکیل و برگزاری این نشست اشاره و از عموم فعالان عرصه فناوری و اطلاعات استان دعوت کرد تا با عضویت در اتاق بازرگانی به انجمن تجارت الکترونیک استان بپیوندند تا با خرد جمعی و هم افزائی بتوانند نقش شایسته ای را در شکل گیری اقتصاد دانش بنیان در استان زنجان ایفا بنمایند.

سخنران دیگر نشست مهندس مهدی بازرگانی ریاست انجمن تجارت الکترونیک استان بودند که با تشریح فضای فعلی حاکم بر داد و ستدها و کسب و کارهای الکترونیک در کشور و نیز سهم استان از تولید ناخالص ملی پرداخته و ابراز امیدواری نمودند که با رشد صنایع دانش بنیان این سهم نیز افزایش یابد.

عباس قنبری دیگر سخنران این نشست بود که به شرح مصوبات هیئت مدیره پرداخته و بر عزم انجمن در برگزاری نشست ماهانه چرخش مغزها در اتاق بازرگانی اشاره و از حاضران دعوت نمود که در بیانات خود به این موضوع نیز اشاره نمایند.

در ادامه نشست تک تک حاضران با معرفی خود و ذکر شمه ای از فعالیت های شخصی خود در عرصه فناوری اطلاعات اشاره و به کاستی ها و نیز پتانسیل های موجود در این حوزه اشاره نمودند. و این نشست با توافق حاضران جهت برگزاری نشست تخصصی دیگر برای بررسی هرچه بیشتر موضوعات مطروحه خاتمه یافت.

نویسنده:

بازدید: 464 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۶:۴۷

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.