english farsi
پنج شنبه, ۲ فروردین ۱۳۹۷


برگزاری برنامه (هیئت خرید) در چهارچوب برگزاری نمایشگاههای مختلف در ترکیه

شناسه خبر:6322
دوشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۰۹
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

در چهارچوب برگزاری نمایشگاههای مختلفی که در ترکیه برگزار می گردد، برای برخی از نمایشگاهها برنامه ای تحت عنوان برنامه (هیئت خرید) ترتیب داده می شود. در این خصوص سازمان برگزار کنند این برنامه با هماهنگی وزارت اقتصاد جمهوری ترکیه از مسئولین شرکتهای فعال در زمینه های مرتبط با موضوع نمایشگاه جهت عزیمت به ترکیه برای انجام دیدارهای دوجانبه با شرکتهای طرف ترک و نیز بازدید از نمایشگاه دعوت بعمل آورده و هزینه های اقامتی همراه با صبحانه را تقبل می نماید. (هزینه بلیت رفت و برگشت به عهده خود شرکت کننده خواهد بود.)

برنامه های پیش بینی شده برای شرکت کنندگان شامل ارائه گزارش و اطلاعات،دیدارهای دوجانبه شرکتها، بازدید از غرفه های نمایشگاه و بازدید از کارخانجات تولیدی می باشد. متقاضیان شرکت در این برنامه، پس از مطالعه شرایط ذیل، نامه درخواست خود به همراه فرم تکمیل شده که بعدا توسط این رایزنی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت را با در نظر گرفتن مهلت درخواست برای هر نمایشگاه به سرکنسولگری جمهوری ترکیه در تبریز رایزنی بازرگانی ایمیل نمایند. (tebriz@ekonomi.gov.ir)بعلت محدود بودن ظرفیت، تاریخ ارسال نامه درخواست و همچنین بررسی مطالب مندرج در فرم تقاضا ملاک عمل خواهد بود.

متذکر می گردد فرمها جهت بررسی در اختیار سازمان برگزار کننده برنامه مذکور قرار می گیرد . در صورت تایید نهایی از طرف آن سازمان مراتب به اطلاع رسانده خواهد شد تا متعاقبا شرکتهای متقاضی اقدام به تهیه بلیت نموده برنامه پروازی خود را جهت انجام هماهنگیهای بعدی به این رایزنی ارسال نمایند. پیشنهاد می گردد قبلا رزرو بلیت انجام گیرد زیرا تایید نهایی از طرف سازمان برگزار کننده  بسیار نزدیک به تاریخ رفت انجام گرفته و عدم انجام رزرو قبلی باعث بروز مشکل در تهیه بلیت می گردد.

شرایط شرکت در برنامه (هیئت خرید)

به منظور شرکت در برنامه مذکور و بهره مندی از مزایای آن، رعایت موارد ذیل از طرف متقاضیان الزامی می باشد:

۱-فرم تقاضا را بطور کامل و دقیق تکمیل نمایند، خصوصا در بند ۸ در مورد اجناسی که تمایل به واردات انها از کشور ترکیه دارند، اطلاعات دقیق ارائه نمایند.

۲-از هر شرکت یکنفر متقاضی پذیرفته می شود در صورت اجبار به شرکت دو نفر در این برنامه، شرکت نفر دوم منوط به تایید وزارت اقتصاد ترکیه خواهد بود.

۳-نمایندگان اعزامی شرکتها می بایستی مسئولیت تصمیم گیری در انجام خریدها را داشته باشد.

۴- حضور نمایندگان اعزامی شرکتها (متقاضیان) در دیدارهای دوجانبه باشرکتهای طرف ترک و بازدید از نمایشگاه و دیگر برنامه ها که از طرف شرکت برگزارکننده طبق تاریخهای فوق برنامه ریزی شده است الزامیست لذا رعایت تطابق تاریخهای هم  رفت و هم برگشت با تاریخهای فوق نیز الزامی می باشد. (نه زودتر و نه دیرتر)

۵-بدلیل الزام حضور نمایندگان اعزامی شرکتها در دیدارهای دوجانبه با شرکتهای طرف ترک، متقاضیان شرکت در برنامه مذکور می بایستی با امضای بخش آخر فرم تقاضا که حاوی عبارت انگلیسی معادل (متعهد می شوم در دیدارهای دوجانبه با شرکتهای طرف ترک شرکت نمایم) می باشم این مورد را تعهد نمایند.

۶-جهت پیشگیری از بروز برخی مسائل در برنامه ریزیهای آنان مانند عدم برگزاری دیدارهای دوطرف شرکتها در سطح مورد نظر و عدم امکان پس دادن اتاقهای هتل که به نام ان اشخاص رزور شده و غیره، متقاضیان از انصراف خود جهت شرکت در این برنامه درروزهای آخر خودداری نمایند.

۷-نمایندگان اعزامی شرکتها ترجیحاً به زبان ترکی استانبولی (انگلیسی، فرانسه ، آلمانی) آشنایی داشته باشند.

همچنین در ارتباط با برخی نمایشگاههای مشخص شده علاوه بر شرکتهای خصوص امکان شرکت برای بخشهای دولتی و شهرداری ها فراهم می باشد.

فهرست نمایشگاهها 

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر سرکنسولگری جمهوری ترکیه در تبریز رایزنی بازرگانی تلفن : ۳۳۲۹۷۵۸۲    فکس :۳۳۲۹۷۵۸۳

نویسنده:

بازدید: 242 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۰۹

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.