english farsi
سه شنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


برگزاری ششمین جلسه کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان

شناسه خبر:3405
شنبه, ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۵:۲۴
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
129

ششمین جلسه کمیسیون کشاورزی روز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۵ در محل اتاق بازرگانی با حضور هیئت موسس و نمایندگانی از جهاد کشاورزی و استانداری و فعالان بخش کشاورزی و صنایع غذایی تشکیل شد.

در این جلسه جناب آقای هاشمی رئيس کمیسون کشاورزی و از اعضاء هیئت موسس هلدینگ کشاورزی٬ با اشاره به نحوه سرمایه گذاری در شرکت هلدینگ٬ از جهاد کشاورزی و نظام صنفی کشاورزان خواستار اعلام تاسیس شرکت هلدینگ در بین کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی و همکاری این افراد در تاسیس هلدینگ کشاورزی شدند.

آقای کلانتری٬ نائب رئیس اتاق زنجان٬ با اشاره به وضعیت اقتصادی کشاورزی استان زنجان خواستار تاسیس و راه اندازی هرچه سریعتر هلدینگ کشاورزی شدند.

جناب آقای مقدم فرد٬ نائب رئیس و از اعضاء هیات موسس هلدینگ کشاورزی٬ نیز در این جلسه از نماینده امور اقتصادی استانداری و همچنین ریاست تنظیم بازار جهاد کشاورزی خواستار حمایت و همکاری بیشتر این دو ارگان با کمیسیون کشاورزی و مخصوصا شرکت هلدینگ جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشاورزی استان شدند.

همچنین سایر مدعوین حاضر در جلسه نیز طی سخنان خود خواستار حمایت حداکثر و هرچه بیشتر بخش های دولتی و ارگانهای وابسته در زمینه فعالیت های  بخش های مختلف کشاورزی ٬کشاورزان و فعالین اقتصادی استان در راستای بهبود وضعیت اقتصادی استان شدند.

نویسنده:

بازدید: 439 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۵:۲۵

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.