english farsi
دوشنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۶


برگزاری چهارمین جلسه کمیسیون صنعت اتاق زنجان

شناسه خبر:3442
یکشنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۴
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
139

چهارمین جلسه کمیسیون صنعت اتاق زنجان که با حضور رئیس و اعضاء محترم کمیسیون تشکیل گردید پیرامون تکمیل سند استراتژیک ، تحلیل نقاط قوت و ضعف تهدیدها و فرصت های بخش صنعت بحث و بررسی انجام شد.

جناب آقای مقدم فرد رئیس کمیسیون صنعت اتاق زنجان به تدوین سند استراتژیکی بخش صنعت تاکید نمود و تمرکز اصلی را برای پیشرفت بخش صنعت تقویت نقاط ضعف و افزایش نقاط قوت این استان را برای بهره مندی از فرصتها دانست.

جناب آقای موسوی عضو کمیسیون صنعت اتاق زنجان با بیان اینکه نقاط قوت در استان کمتر از نقاط ضعف می باشد به تقویت بحث مدیریت در صنایع و بخش صنعت اشاره کرد و وجود مدیریت در بحث کنترل کیفیت، در بحث مالی و هزینه ای، در بحث فنی و در بحث تولید را از الزامات پیشرفت و موفقیت یک صنعت دانست. ایشان به مراحل سه گانه تدوین استراتژی، اجرای استراتژی و پایش آن اشاره کرد و این سه مورد را هم راستا و پوشاننده هم دانست.

در ادامه جلسه کمیسیون موضوع حمایت دولت از فعالین بخش صنعت مطرح شد و از نقطه نظرات مالی و اقتصادی صادرات استان به تفکیک حمایت بخش دولتی بهبود خواهد یافت.

استراتژی تحلیل SWOT نقاط قوت در بخش صنعت استان مورد پایش و تصمیم گیری قرار گرفت تا در ادامه از این سند برای ارائه در ارگان ها و محافل رسمی تر و دولتی بتوان بهره برد و صنعت را با یک حرکت پویاتر رو به جلو به کمک این برنامه نوشته شده در ۴ زمینه قوت، ضعف، فرصت، تهدید و تقویت کرد.

نویسنده:

بازدید: 364 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۴

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.