english farsi
دوشنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷


بسته بندی خوب فروشنده خاموشی است که خریدار را صدا می زند

شناسه خبر:3041
یکشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۸:۲۴
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

بسته‌بندی از طرفی هنر، علم و تكنولوژی به‌جهت آماده‌سازی كالاها برای حمل و نقل و فروش و از طرفی، وسیله‌ای جهت اطمینان از سلامت محصول در تحویل به آخرین مصرف‌كننده در بهترین شرایط با كمترین هزینه متوسط است.

از آنجائیکه صنایع دستی نمادی از فرهنگ، هنر و تاریخ یک ملت محسوب می شود و کشور ما با سابقه درخشان از هنرنمایی نیاکانمان در این زمینه صاحب شهرتی کم نظیر است اما متاسفانه به دلیل عدم توجه کافی به این هنر- صنعت، بخش عمده ای از بازار جهانی از دست ما خارج شده است. یکی از مهمترین مشکلات موجود در زمینه فروش و صادرات این آثار فقدان بسته بندی مناسب و درخور این گروه از کالاهاست.

و اما در بحث کشاورزی نیز از آن جهت که برخی محصولات کشاورزی در صادرات به شکل فله ای می باشد نمایانگر ضعف صنعت بسته بندی است.

zanjan chamber- اتاق زنجان- کارگاه آموزشی صنایع بسته بندی 2

لذا اتاق بازرگانی زنجان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه با عنوان بسته بندی صادراتی با گرایش صنایع دستی و کشاورزی جهت مدیران بازرگانی واحدهای تولیدی ، کارشناسان این حوزه و علاقمندان به این مباحث نمود. استاد قاسم زاده از اساتید مجرب اتاق ایران ضمن اشاره به اینکه بسته بندی در بازاریابی، فروش و ارتباط با مشتری نقش بسیار مهمی دارد آن را تداعی کننده هویت پایدار محصول در ذهن دانست و نیز  توضیحاتی در مورد کاربرد رنگها در بسته بندی، ابعاد بسته بندی و.. ارائه نمود.

zanjan chamber- اتاق زنجان- کارگاه آموزشی صنایع بسته بندی 1

همچنین در این راستا از بسته بندی خوب به عنوان یک فروشنده خاموش یاد شد که خریدار را صدا می زند و اینکه به یک تکنولوژی قدرتمند تبدیل شده است که دائم در حال تکامل است.

نویسنده:

بازدید: 399 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۸:۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.