english farsi
دوشنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷


تاکید رئیس اتاق بازرگانی زنجان بر لزوم ایجاد فرهنگ‌ قدرشناسی از مسئولان در پایان دوره خدمت

شناسه خبر:5572
پنج شنبه, ۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۸:۱۷
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

photo_2016-08-25_11-48-59

رئیس اتاق بازرگانی زنجان در مراسم تجلیل از خدمات ماندگار مهندس جمشید انصاری که به همت اتاق بازرگانی و بخش خصوصی استان زنجان برگزار گردید گفت : اتاق بازرگانی در تلاش است تا فرهنگ قدردانی از مسئولان را در پایان خدمتشان در استان زنجان نهادینه کند.

مهندس  جمیلی، هفته دولت را  فرصت مغتنمی  جهت قدردانی از  زحمات تمام خدمتگزاران دولت و نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت  ثمره این تلاشها  در قالب طرحها  و پروژهها در این هفته به بهره‌برداری می‌رسد .

ایشان  با تقدیر از زحمات استاندار سابق زنجان و با تاکید بر اینکه وی، شهروندی با پشتکار بوداظهار داشت مهندس انصاری برای توسعه و آبادانی این استان از هیچ خدمتی فروگذاری نکرده و با جان و دل در طول خدمت صادقانه شان تلاش کردند لذا  شور و شعفی که در مراسم تودیع ایشان  بود خود گواه از محبوبیت و عملکرد درخور توجه این خدمتگزار نظام میباشد .

وی با تاکید بر اینکه این مراسم نمی‌تواند گوشه‌ای از تلاش های مهندس انصاری  را که با پشتکاری وصف ناشدنی  توسعه استان زنجان  را دنبال می کردند، تلافی کند، افزود: اتاق بازرگانی زنجان برطبق یک سنت حسنه قدیمی برخود وظیفه می داند  تا با برگزاری این مراسم گوشه ای از زحمات این خدمتگزار دولت را پاس بدارد.

3235

وی  با بیان اینکه در دوران خدمت در اتاق توفیقی حاصل شد تا از آموزه های مهندس انصاری به عنوان آموزگار و چراغ راهنمایی در مسیر پیشبرد اهداف نظام بالاخص بخش اقتصادی کشور بهره مند شویم ابراز خرسندی نمود و افزود:اقدامات استاندار اسبق زنجان در حوزه همراهی با بخش خصوصی که در راستای افزایش رفاه مردم بود، اقدام ماندگاری است که در ادامه راه این مجموعه حفظ خواهد شد.

به گفته این مقام مسئول ، ریل گذاری و مسیری که برای توسعه استان در طی سال ها پیش ، شکل گرفته  با تجربه ای که از مشورت جویی و به کاری‌گیری از افکار و نگرش های فکری اتفاق افتاده ، شاخص هایی است که استان زنجان را از سایر استان ها متمایز کرده است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان  با اشاره به سمت جدید مهندس انصاری گفت : این موقعیت نقطه قوت و  فرصت ذی قیمتی در راستای توسعه استان ایجاد می کند.

3381

در ادامه این نشست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان توزیع ثروت و  عدالت در جامعه را به معنای عدل واقعی عنوان کرد و گفت: هنر مدیریت زمانی نمود می‌یابد که در دوران بحران اقتصادی، جامعه رشد کند.امام جمعه زنجان یکی از اهداف تشکیل نظام جمهوری اسلامی را برقراری عدالت و حفظ کرامت انسانی عنوان کرد و گفت: به فرموده امام راحل عدالت چتری فراگیری است که وقتی گسترده شود همه از آن خشنود  میگردند .

آیت اله خاتمی هنر مدیران موفق را توزیع مساوی ثروت بین مردم عنوان کرد و با بیان اینکه توزیع فقر در جامعه هنر نیست، خاطرنشان کرد: مدیری موفق است که بتواند در بحران اقتصادی به توسعه جامعه کمک کند.

نماینده ولی فقیه در استان از مدیران و خدمتگزارانی که بتوانند در بحران مدیریت کنند به عنوان جهادگران یاد کرد و افزود: شان این نظام خدمت به مردم است و اگر مسئولان به وظایف خود در قبال مردم عمل کنند این کشور آباد می شود.

آیت اله خاتمی با اشاره به خدمات مهندس انصاری  درطول  این سه سال اظهار داشت  : کاهش دو درصدی بیکاری در استان در مقایسه با میانگین کشوری کار بزرگی است.

4015

درویش امیری  استاندار زنجان نیز بعنوان یکی دیگر از سخنرانان این نشست  با اشاره به ولایتمداری و نجابت مردم استان زنجان گفت: آیین تجلیل و قدردانی از مدیران سنت خوبی است که توسط اتاق بازرگانی زنجان برگزار میگردد و بی شک یکی از اقدامات ماندگار اتاق زنجان خواهد بود

وی با اشاره به سوابق کاری خود در مجلس ادامه داد: سابقه مدیریت در کارنامه کاری من ثبت شده است و خدمت در استان ها را نیز به سوابق خود اضافه کرده ام از اینرو مشکلات کلیه حوزه های ملی واستانی برایم قابل درک است

درویش‌امیری از مهندس انصاری بعنوان یکی ازسرمایه های ملی کشور نام برد که در دوره تصدی استانداری زنجان اقدامات ماندگاری انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه همه در توفیقات نظام شریک هستند، خاطرنشان کرد: استان زنجان از سرمایه های انسانی بزرگی برخودار است.

استاندار زنجان با تاکید بر این وظایف خود در قبال مردم این استان را ادا خواهم کرد، خاطرنشان کرد: از تمام ظرفیت های افراد برای توسعه استان بهره مند خواهم شد.

3892

مهندس انصاری نیز در این نشست ضمن تقدیر از عملکرد اتاق زنجان در خصوص قدردانی از مسئولین استان، این سنت حسنه را باعث دلگرمی مسئولان در انجام امور محوله دانست و با اشاره به ارتباطات بسیار نزدیک خود با وزرا در دوران تصدی استانداری زنجان اظهار داشت: این ارتباط نزدیک من با مسئولان کشوری و وزیران برای پیشبرد اهداف مدیران دستگاه‌های اجرایی استان که در راستای توسعه زنجان تلاش می کنند بسیار قابل توجه بود.

استاندار سابق زنجان با بیان اینکه در سال ۸۵ مقرر شد تا ۴ نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی توسط بخش خصوصی در زنجان احداث شود، تصریح کرد: یکی از این نیروگاه‌ها در زنجان تعیین تکلیف شده و ۳ نیروگاه باقیمانده نیز تا دو سال آینده وارد مدار می‌شوند و این به منزله ۹۰۰ میلیون یورو( ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان) سرمایه‌گذاری است.

وی دو خطه کردن راه‌آهن زنجان را از دیگر مطالبات اصلی مردم استان زنجان دانست و ضمن تاکید بر توجه مسئولان به این خواسته به حق مردم افزود: نباید اجازه دهیم تا با عواطف و احساسات مردم برخورد نمایشی شود.

3350

در این نشست رئیس اتاق اصناف استان زنجان هم در سخنانی به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ادامه داد: نامگذاری سال به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نشان از اهمیت این موضوع دارد.

حاج نایبی در ادامه  ضمن تقدیر از اقدام اتاق زنجان در تجلیل و قدردانی از خدمات مدیران نظام ، حمایت از سرمایه گذارو مهار نرخ تورم را یکی  دیگر از اقدامات اثرگذار استاندار اسبق زنجان در دوره تصدی گری استانداری دانست.

در پایان این مراسم لوح یاد بودی از سوی اتاق زنجان و سایر بخشهای خصوصی استان به پاس زحمات صادقانه مهندس جمشید انصاری اهدا ء گردید .

 

نویسنده:

بازدید: 555 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, ۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.