english farsi
سه شنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷


تاکید هیات رئيسه اتاق زنجان بر حضور فعال مشاورین در اتاق

شناسه خبر:2645
دوشنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۵
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

طی نشستی اعضاء محترم هیات رئیسه و مشاورین محترم اتاق زنجان نسبت به رویکرد جدید اتاق مبنی بر اینکه تمام فعالیتهای این مجموعه باید منطبق با نظرات کارشناسی، الزامات و نیازهای منطقی ذی نفعان صورت گیرد، به تبادل نظر و گفتگو پرداختند.

مهندس غلامحسین جمیلی رئيس اتاق زنجان با طرح ۴ موضوع به عنوان دیدگاه، نقطه ی انتظار و نیز یک الگو برای مسیر روزهای آتی اتاق، به بحث حضور مشاوران در تصمیم سازی و تصمیم گیریهای اتاق پرداخت و عنوان کرد:

مشاوران از آن حیث که طبق قرارداد فی مابین تکالیفی را در اتاق عهده دار هستند، می توانند با همسویی در جهت مسیر رو به رشد و ترقی اتاق یاری رسان و موثر باشند.

جمیلی ایجاد خدمات مشاوره به مراجعین و اعضاء اتاق اعم از شرکتهای کوچک و بزرگ، اشخاص حقیقی و حقوقی و کلیه کسانی که در حوزه های مختلف دچار مشکلاتی هستند را به عنوان اولین موضوع مورد توجه اتاق دانست و خواستار ارائه بهترین خدمات و راه حل های پیشنهادی از سوی مشاورین به مراجعین حضوری گردید و بر این امر تاکید نمود.

ایشان همچنین افزود: از آنجائیکه اتاق در موارد زیادی مورد مشورت قرار می گیرد و در مورد مسائل روز ، جاری ، اخبار، قوانین بعد و قبل تصمیم، مسائل کلان ملی و استانی حتی در حوزه های جزئی تر از اتاق نظر خواهی می شود به همین جهت بر این باور هستیم مشاوران به عنوان کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های تخصصی خودشان می توانند بهترین مأمن برای مشارکت در تصمیم سازی های اتاق باشند.

در نتیجه موضوع دوم تحت عنوان ایجاد مشاوره به خود اتاق بازرگانی برای بحثهای تصمیم سازی و تصمیم گیری و پاسخگویی به مواردی که از اتاق به عنوان مشورت خواسته شده است، مورد توجه است.

جمیلی با اشاره به تجربه موفق اتاق در حوزه تولید برنامه تلویزیونی با نام ، اقتصاد استان طی سالهای گذشته و دستاورد و بازتاب مطلوب این مشارکت در نقطه نظرات مسئولین ، رسانه ها و چه در سطح جامعه و… بیان داشت: هیات رئيسه اتاق به جهت تکرار و ادامه این اتفاق همتی دوباره نموده و قرار است طی هفته ی آتی تولید این برنامه کلید بخورد و این امر برای اتاق بسیار حائز اهمیت است .

لذا در خصوص بحث محتوا، تولید موضوع ، شکل تولید، مفاهیم آموزشی و .. مشاوران می توانند در حوزه های تخصصی خود به اتاق کمک کنند تا نهایتاً بتوانیم انتقال و انعکاس دهنده ی پیام های خوبی برای مخاطبین باشیم با این توضیح که رویکرد ما بیشتر آموزشی و تغییر فرهنگ مبتنی بر توسعه استان است.

رئیس اتاق زنجان توجه به جایگاه و شأن اتاق و ارتقاء آن را به عنوان آخرین موضوع مورد توجه در این جلسه خواند و اظهار داشت: با توجه به اینکه بخشی از فعالیتهای مشاوران موجب قضاوت افراد دیگر با اتاق خواهد بود و توصیه و راهنمایی ایشان می تواند برای افراد ذهنیتی ایجاد کند که زمینه حضور بعدی یا دلزدگی و دلسردی آنها را در اتاق ایجاد نماید در نتیجه انتظار می رود بنا به رسالت و مسئولیتی که مشاوران در اتاق دارند نسبت به بهبود ذهنیت و ایجاد فضای اعتماد بین ذی نفعان حوزه های مختلف اقتصادی در زنجان و جلب نظر افراد برای حضور موثرتر در اتاق و پیشبرد امورشان اقدامات جدی انجام دهند چرا که این امر منجر به پویایی ارتقاء جایگاه و شأن اتاق می گردد.

لازم به ذکر است در این جلسه پس از ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات اعضاء هیات رئیسه و مشاوران اتاق، تشکیل هسته مشاورین تصویب و مورد تاکید قرار گرفت و سایر موارد مطرح شده قابل پیگیری ارزیابی شد.

نویسنده:

بازدید: 414 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.