english farsi
سه شنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۶


تجلیل از نمایندگان دوره نهم مجلس شورای اسلامی در اتاق بازرگانی زنجان

شناسه خبر:4532
پنج شنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۹
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
19

21

رئيس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان در این همایش که با حضور استاندار زنجان و تعدادی از فرمانداران و همچنین مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد با اشاره به سنت دوره های پیشین مبنی بر قدردانی و قدرشناسی و ارزش نهادن به تلاشهای صبورانه نمایندگان و کلیه عزیزانی که در عرصه سازندگی مملکت هستند، از همه کسانی که در سنگر دفاع از ارکان و آرمانهای ایران اسلامی حضور داشته و پیگیر مطالبات و حقوق مردم بوده اند با الهام از آیه شریفه من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق ، اذعان داشت: بایستی این قدرشناسی برای تمامی رده های مسئولیتی تبدیل به رویداد شود.

در ادامه نمایندگان محترم دوره نهم به ترتیب در جایگاه حضور یافته و گزارش مختصری از فعالیتهای خود در دوره تصدی گری را ارائه نمودند آقای محمد اسماعیلی نماینده مردم زنجان و طارم از دوره نمایندگی خود به عنوان امانتی سنگین و ارزشمند بر روش خود یاد کرد و اذعان داشت در طول این مدت همواره آنچه را به نفع ملت و کشور بوده در نظر گرفته و از موضع گیری های سیاسی و جناحی پرهیز نموده ام. وی با بیان اینکه انتخاب یک شخص به عنوان نماینده و برداشتن این مسئولیت از دوش آنها هر دو به مثابه نعمت هستند خاطر نشان کرد که ما نمایندگان استان هیچگاه اجازه سوء استفاده از این مسئولیت را به خود و اطرافیان نداده ایم.

22

آقای مهندس عبداللهی نماینده مردم ماهنشان، انگوران و ایجرود نیز با اشاره به دوره طولانی ۷ دوره ای حضور خود در مجلس و ۱۷ سال مسئولیت در کمیسیونهای مختلف بیان نمود: چنانچه بخواهیم کشور در مسیر پیشرفت قرارگیرد، بایستی عزم و اراده جدی و همت مضاعف داشته باشیم و نیز تمامی مسئولان و اداره کنندگان اصلی کشور حول محوریت رهبر معظم، بایستی به یک همفکری و درک مشترک برسیم.

وی در ادامه افزود: همه ما در هر رده سنی چه سیاسی و چه اداری بایستی اصل و قاعده رقابت پذیری سالم را بپذیریم و همواره درمسیر ایجاد امنیت ، ثبات و اعتماد برای افزایش سرمایه گذاری در کشور قدم برداریم.

آقای دکتر محسن علیمردانی نماینده محترم مردم زنجان و طارم به حضور همیشگی و مداوم و بدون غیبت خود در مجلس اشاره کرد و افزوده در طول دوره تصدی گری خود پیگیریهای زیادی در خصوص راههای استان ، مسیر فرودگاه ، دو خطه کردن راه آهن – صنایع پتروشیمی، شهرکهای صنعتی در کل استان و ایجاد منطقه ویژه اقتصادی انجام داده و نائب رئيس کمیسیون اجتماعی و جزء هیات تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی بوده است.

وی بیان کرد که استان زنجان با پیگیری نمایندگان آن جزء استانهایی است که بیشترین بودجه برای آن تخصیص داده شده است.

23

در ادامه جناب آقای مهندس انصاری استاندار محترم زنجان با تشکر از ابتکار اتاق بازرگانی زنجان، به عنوان نماینده دولت و به نمایندگی از کلیه دستگاههای اجرایی و کشوری از مجموعه تلاشها و پیگیریهای نمایندگان دوره نهم تشکر و قدردانی نموده و اذعان داشت: همه موظفیم تجربه خود را که به بهای آزمون و خطاهای بسیار و با صرف هزینه های بالا بدست آمده به عنوان سرمایه ارزشمند در اختیار دیگران قرار دهیم.

وی اختلاف سلیقه های  احتمالی پیش آمده مابین نمایندگان مجلس و سایر نهادهای دولتی را ناشی از قدرت بالای تشخیص نمایندگان و مسئولان دانست که در اثر ملاحظات برای دفاع از منافع ملی و استانی بوجود می آید.

مقام عالی استان با نام بردن از تک تک نمایندگان و ذکر خصوصیتهای بارز ایشان که همانا پیگیری و تداوم در امور محوله و مطالبات حقه مردم استان و سربلندی ایشان بواسطه حسن اعتماد مجدداً تشکر و قدردانی نمود.

در پایان به نمایندگان حاضر لوح تقدیر و تندیسی به نشان یادبود از طرف اتاق بازرگانی زنجان اهدا گردید.

نویسنده:

بازدید: 347 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۳

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.