english farsi
دوشنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۶


تشکیل اولین دوره انتخابات انجمن سنگ آهن زنجان با حضور فعالان این حوزه در اتاق زنجان

شناسه خبر:2504
پنج شنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۷:۱۱
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1٫00 out of 5)
Loading...Loading...
zanjan chamber- اتاق زنجان- انجمن سنگ اهن 1

اتاقهای بازرگانی قانوناً مکلف به ایجاد و ساماندهی تشکل ها و انجمن های بخش خصوصی می باشند که در همین راستا اتاق بازرگانی زنجان نیز بر اساس مجوز اتاق ایران (۵۵۵۷/۴۳/ص مورخ ۱۸/۶/۹۴) اقدام به تاسیس و ثبت انجمن سنگ آهن زنجان نمود.

مهندس جمیلی رئیس اتاق زنجان با بیان اینکه تشکیل انجمن های تخصصی از سیاستهای کلی اتاق می باشد افزود: تشکیل انجمن سنگ آهن زنجان بر مبنای تقاضای تعدادی از فعالان برجسته سنگ آهن استان از سوی اتاق پیگیری و برحسب تکلیف قانونی اتاق در جهت ساماندهی و ایجاد آن اقدام گردیده است.

مهندس جمیلی همچنین افزود: با همت هیات نمایندگان محترم اتاق زنجان تا کنون موفق به تشکیل ۴ انجمن (خانه معدن، سندیکای آسانسور و پله برقی، تعمیرات و نگهداری ماشین آلات صنعتی و تجارت الکترونیک) گردیده که هر یک برای حوزه فعالیت خود پر تلاش و موثر اقدام نموده اند.

وی ادامه داد: تاسیس چند انجمن تخصصی دیگر در استان در دست اقدام است.

zanjan chamber- اتاق زنجان- انجمن سنگ اهن 2

 

ایشان با اشاره به اقدام اتاق در جهت تاسیس انجمن سنگ آهن زنجان که براساس دستورالعمل و مجوزهای صادره از اتاق ایران بوده است و منطبق با رویه تاسیس انجمن ها در استانها اظهار داشت: اتاق از طریق فراخوان و آگهی در روزنامه کثیرالانتشار اقدامات لازم در این خصوص را انجام داده است و در یک جلسه کاملاً قانونی اقدام به تاسیس انجمن سنگ آهن زنجان نمود.

رئیس اتاق زنجان پس از قرائت اساسنامه انجمن از معدنکاران خواست به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند.

که پس از اتمام رای گیری به ترتیب آقای محمد تقی مقدم فرد ۱۷ رای، آقای کریم منصوری ۱۷ رای، خانم رباب مولایی ۱۶ رای، آقای رضا کشاورز ۱۱ رای و آقای کیومرث معصومی با ۱۰ رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و آقایان عبدالمجید امیری و جبار حواریون به عنوان اعضای علی البدل انتخاب و آقایان ولی اله منصوری نیز به عنوان بازرس اصلی و آقای مهدی طارمی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب و معرفی شدند.

 

نویسنده:

بازدید: 491 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۷:۱۱

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.