english farsi
پنج شنبه, ۲ فروردین ۱۳۹۷


حضور سرمایه گذار کشور ترکیه در اتاق زنجان

شناسه خبر:5069
پنج شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۴:۵۰
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
2421

جلسه ای با حضور آقای فاتح مقبول شنول مدیر پروژه های شرکت ایش کایا به عنوان سرمایه گذار خارجی در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و به میزبانی مهندس غلامحسین جمیلی برگزار شد.

در این نشست آقای شنول ضمن معرفی شرکت ایش کایا با ارائه فایل تصویری، توضیحات کاملی درخصوص شرکت و نحوه فعالیتهای آن انجام داد. به گفته ایشان این شرکت از سال ۱۹۸۹ تاسیس و در زمینه انرژی، ساختمان و ابنیه، راه و اتوبان سازی و مخصوصاً خدمات تولید ، نصب و نگهداری در حوزه ارتباطات و مخابرات ترکیه فعالیت داشته و هم اکنون ۶۰ درصد از خدمات آبونمان مخابراتی ترکیه را در اختیار دارد.

غلامحسین جمیلی رئيس اتاق بازرگانی زنجان نیز ضمن خیرمقدم به آقای شنول و هیات همراه به معرفی استان زنجان و فرصتهای سرمایه گذاری در آن پرداخت.

وی با اشاره به برنامه توسعه استان در زمینه های حمل و نقل، برق و الکترونیک و IT به محورهای توسعه استان در همه ابعاد خصوصاً ایجاد شهرکهای صنعتی برای فعالان عرصه تولید کشور ترکیه و مزایای سرمایه گذاری در این بخش تاکید نمود.

در همین جلسه آقای مهندس فغفوری ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ، آقای سودی به نمایندگی از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ، آقایان حمیدی و انصاری از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان و همچنین آقای مهندس احمدصفا مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری زنجان نیز حضور داشتند و هر کدام ضمن ابراز خرسندی از حضور هیات تجاری ترک در زنجان به بیان دیدگاهها و فرصتهای موجود برای سرمایه گذاری و همکاری در استان زنجان از نگاه فنی تر و سازمانی تر ارگان مطبوع خود پرداختند.

در پایان این نشست نیز مقرر گردید فهرستی از پروژه های اولویت دار که در استان زنجان مطرح شد جمع آوری و به اتاق زنجان ارائه شده و به شرکت ایش کایا ارسال شود تا بر مبنای تخصص و علاقمندی مدیران آن  تصمیم گیری و اعلام نظر گردد.

نویسنده:

بازدید: 377 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۵:۰۰

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.