english farsi
چهارشنبه, ۱ فروردین ۱۳۹۷


حضور هیئتی از استان زنجان در همایش اقتصادی ایران و ترکیه

شناسه خبر:3400
شنبه, ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۳:۵۶
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
130

همزمان با برگزاری بیست و پنجمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه که به ریاست جناب آقای واعظی وزیر محترم ارتباطات جمهوری اسلامی ایران در ترکیه برگزار گردید اجلاس توسعه همکاری های اقتصادی نیز در شهر قونیه تشکیل که تعدادی از اعضاء هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان در کنار تجاری از استانهای آذربایجان شرقی- غربی و اردبیل حضور یافتند.

رئيس اتاق زنجان به عنوان یکی از سخنرانان این همایش ضمن تبیین فرصتهای همکاری بین دو کشور و ضرورت توجه به نقش بخش خصوصی طرفین در تحقق هدف ۳۰ میلیارد دلاری روسای جمهوری خواستار حمایتهای جدی تر دولتها از صنعتگران و تجار شد و گفت بدون شک دستیابی به هدف ۳۰ میلیاردی بدون مشارکت و تامین کردن انتظارات بخش خصوصی محقق نخواهد شد.

مهندس جمیلی ضمن معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان زنجان به عنوان پتانیسل های با ارزش منطقه ای از تجار ترک جهت انجام هر گونه فعالیت و اقدام مشترک در زنجان دعوت به عمل آورد.

ایشان اشاره کرد قطعاً توجه به استعدادهای ذاتی هر منطقه توانمندی توسعه ای دو کشور را در پی خواهد داشت. برگزاری نشست دوجانبه با تجار و سرمایه گذاران علاقمند به همکاری با استان زنجان در حاشیه مراسم از طرف هیئت اعزامی مورد توجه و پیگیری قرار گرفت.

نویسنده:

بازدید: 412 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۳:۵۸

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.