english farsi
پنج شنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۶


حضور هیاتی از بازرگانان و فعالان اقتصادی کشور بلغارستان در محل اتاق بازرگانی زنجان

شناسه خبر:4475
یکشنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۹:۵۲
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
106

در این جلسه که علاوه بر فعالان اقتصادی و بازرگانان استان از سازمانهای صنعت، معدن و تجارت و خانه صنعت و معدن ، مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ، اتحادیه صادرکنندگان و سازمان جهاد کشاورزی نیز نمایندگانی حضور داشتند، ملاقاتهای مستقیم مابین طرفین انجام و مذاکراتی در خصوص تبادلات تجاری در عرصه بین المللی انجام پذیرفت.

رئيس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن  کشاورزی استان زنجان با حضور در جمع خبرنگاران بیان نمود ورود این هیات ۲۷ نفره به زنجان در تداوم رایزنی ها و سفر قبلی هیات ایرانی و توافق با مقامات رسمی کشور بلغارستان صورت گرفته و تلاش داریم تا با میزبانی مناسب معرفی درستی از استان زنجان به هیاتهای خارجی ارائه شود.

مهندس غلامحسین جمیلی در مورد نتایج عملی این میزبانیها اذعان داشت: کشور ما در شرایط پساتحریم بوده و با توجه به رشد اعتمادها نسبت به ایران ، اتاق بازرگانی زنجان نیز به عنوان رسالت خود تلاش دارد تا شرایط اعتماد عمومی را به امر سرمایه گذاری و تبادلات صنعتی و بازرگانی در بین کشورهای دیگر افزایش دهد.

وی افزود: بدون حضور این هیاتها در استان و آشنایی نزدیک با ظرفیتهای سرمایه گذاری در زنجان ، امکان بهره برداری و اعتماد سازی وجود نخواهد داشت.

مهندس جمیلی  از کلیه فعالان اقتصادی خواست تا از شرایط پیش آمده و تسهیل  امکانات دیدار با هیاتهای خارجی که توسط اتاق بازرگانی زنجان فراهم شده است، استفاده نموده و ضمن معرفی فعالیتهای خود با فرصتهای سرمایه گذاری در کشور بلغارستان نیز آشنا شوند.

وی در ادامه افزود بطور میانگین تلاش داریم تا پایان امسال پذیرای ۱۰ هیئت تجاری دیگر نیز باشیم که عمدتاً از کشورهای اروپایی خواهند بود ضمن اینکه بازارهای سنتی خود نظیر عراق، ترکیه و افغانستان را هم مدنظر خواهیم داشت.

مهندس جمیلی در پایان از هیاتهای بازرگانی کشورهای مختلف به عنوان سفیران و راویان معرفی فرصتهای استان زنجان و کشور ایران یاد کرد و آن را زمینه ساز بازاریابی و بازارسازی و افزایش سطح مبادلات تجاری فی مابین نامید.

در مدت حضور هیات تجاری بلغارستان ،جلسات B2B با فعالان اقتصادی استان زنجان برگزار گردید و طرفین در زمینه های مختلف از جمله صنایع غذایی، تولید منسوجات، تولید و استخراج سنگهای معدنی، تزئینی و صنایع دارویی به تبادل نظر پرداختند.

132

نویسنده:

بازدید: 445 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۷

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.