english farsi
پنج شنبه, ۲ فروردین ۱۳۹۷


حمایت اتاق زنجان از شرکتهای خدمات فنی ومهندسی استان زنجان

شناسه خبر:6282
سه شنبه, ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۹
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
429912104_17647_7053209285678479827

اعضاء هیات مدیره انجمن  شرکتهای خدمات فنی و مهندسی استان زنجان به منظورمعرفی فعالیتهای این انجمن و نحوه تعامل درخصوص برپایی جشنواره دستاوردهای واحدهای برتر فنی و مهندسی استان زنجان با رئیس اتاق زنجان دیدار کردند.

در این نشست جمیلی رئیس اتاق بازرگانی زنجان  ضمن تبریک به هیات مدیره  این انجمن بدلیل کسب نشان برتری در بین  ۶ انجمن فنی و مهندسی کشور ، خواستار افزایش  ارتباطات این انجمن با  انجمنهای فنی و مهندسی سایر استانها شد

جمیلی در ادامه این نشست با اشاره به  طیف وسیع  فعالیتهای این حوزه  خاطر نشان کرد :. وجود مشاورین تشخیص صلاحیت شده بومی و دارای گرید ؛ مشاورین تشخیص صلاحیت شده از کانونهای اعتباری و بانکها ؛ مشاورین سرمایه گذاری ؛ فعالان صنعتی، معدنی و صادراتی در این مجموعه یک ظرفیت بی نظیری محسوب می شود.

وی درادامه تصریح نمود : اعضا ء این انجمن میتوانند  ضمن تلاش مضاعف با بهر ه گیری از تخصص وتوان یکدیگر ، زمینه های ارتباطات برون استانی و فراملی را فراهم نمایند.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان  در این جلسه ضمن اعلام آمادگی اتاق زنجان جهت  افزایش زمینه های همکاری با این انجمن اظهار داشت :  انجام امور مطالعاتی و پژوهشی ؛ همکاری در خصوص رویکرد گسترش صادرات خدمات فنی و مهندسی بشکل رشته های تخصصی آن ، انجام خدمات پس از فروش ، پرداختن به موضوع آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص از سوی انجمن ،قرار گرفتن اعضا در ترکیب هیاتهای تجاری خارج از کشور بشکل تخصصی و فنی و ……از جمله مواردی است  که اتاق میتواند با این انجمن همکاری نزدیکی داشته باشد .

جمیلی  برگزاری جشنواره دستاوردهای واحدهای برتر فنی و مهندسی استان را بعنوان یک رویداد بزرگ برای انجمن واحدهای فنی و مهندسی استان دانسته و تصریح نمود: اتاق زنجان جهت برگزاری پربارتر این مراسم  از طریق  دعوت از میهمانان خارجی و رایزنان بازرگانی از  این مراسم حمایت خواهد نمود.

نویسنده:

بازدید: 233 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۹

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.