english farsi
سه شنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷


دیدار اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان با خانواده ی گرانقدر شهید دکتر مجید شهریاری

شناسه خبر:6777
یکشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۴
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

جمعی از اعضا ء هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان به منظور پاسداشت  و قدردانی از فداکاری و ایثار شهدای  انقلاب با خانواده دکتر شهریاری دیدار کردند.

در این دیدار مهندس غلامحسین جمیلی با اشاره به  مقام والای شهدای میهن عزیزمان اظهار داشت همه ما مدیون و مرهون ایثارگری شهدا هستیم و  از خود گذشتگی و نقش آفرینی همه ی شهدای این مرزو بوم تداعی کننده ی روح بزرگ و شجاعت بی پایان ملت روشن فکر ایران عزیز است.

این مقام مسئول معرفی و شناساندن شخصیت و خصائص شهدا را از وظایف خطیر مردم و مسئولین اشاره کرد و اذعان داشت شاید بسیاری با این دیدگاه هم عقیده باشیم که در ارج نهادن به جایگاه شهدا و خانواده ها و بازماندگان آن بزرگواران آن طور که باید به خوبی ظاهر نشده ایم لذا باید بر خود واجب بدانیم ضمن حفظ ارزش و آرمان های این ره پویان نور الانوار الهی با معرفی شهدا به نسل جدید و دنیا ارزش و بزرگی کار انها را نمایان کنیم .

ایشان برجستگی جزئیات موثق دوران زندگی شهدا را از اقدامات قابل توجه دانست و ابراز داشت در صورت تمایل برای مکتوب کردن زندگی نامه شهید شهریاری  با خانواده ی آن بزرگوار همراه خواهند بود

رئیس اتاق بازرگانی زنجان در پایان به اهمیت دعای خیر مادران اشاره کرد و اظهار داشت  بر اساس رسالت هر کاسبی که دنباله روی انتفاع می باشد امروز در این دیدار ارزشمند انتفاع و سود ما دعای خیر مادری است که قلب و روح خود را فدای کشور عزیزمان کرده است .

کلانتری نایب رئیس اتاق بازرگانی زنجان نیز در این دیدار به اهمیت اینگونه دید و بازدیدها  اشاره کرد و اذعان داشت این دید بازدیدها شاید  قوت قلبی است برای بازماندگان شهدا که این حس والا را در انها زنده نگاه داریم که ما همه همراه و همدرد انها هستیم چرا که  برکت مجاهدت شهدا نعمت امنیت نصیب انقلاب و اسلام گشته است و امنیت امروز ما مرهون جانفشانی شهیدان انقلاب است.

نویسنده:

بازدید: 141 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.