english farsi
چهارشنبه, ۴ بهمن ۱۳۹۶


دیدار رئيس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان با جمعی از دانش آموزان و نخبگان و برگزیدگان المپیاد فیزیک (اعزامی به مسکو) و مربیان وخانواده هایشان

شناسه خبر:4546
چهارشنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۷:۳۱
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
110

در این دیدار که در محل اتاق بازرگانی زنجان انجام گردید تعدادی از دانش آموزان مدرسه استعدادهای درخشان ۲ زنجان که جزء برگزیدگان اعزامی به المپیاد فیزیک مسکو بودند به همراه خانواده ها و مربیان و مدیران آموزش مربوطه حضور بهم رساندند.

در ابتدا ۳ نفر از مدیران و مربیان ضمن معرفی نفرات توضیحاتی در خصوص چگونگی برگزاری المپیادهای فیزیک داخلی و بین المللی ارائه نمودند و نیز رتبه درخشان بدست آمده توسط نخبگان مرکز زنجان مورد تقدیر قرار گرفت.

در ادامه رئیس اتاق بازرگانی زنجان ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور اولیاء و مربیان و نخبگان، حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفته و از مدارج علمی و موفقیتهای بدست آمده تقدیر نمود.

غلامحسین جمیلی در بخشی از صحبتهای خود ، اتاق بازرگانی زنجان را حامی دانش آموزان و نخبگان و صاحبان فکر و ایده های خلاقانه خواند و از دانش آموزان حاضر به عنوان کارآفرینان و صاحبان آینده نه چندان دور نام برد.

وی کارآفرینی ، ایده پردازی و موفقیت در ساختن آینده درخشان را منوط به یکسری تلاشهای مستمر و پشتکار در سایه فکر خلاق و مدیریت صحیح و پرورش استعدادهای خدادادی دانست و افزود: اتفاقات مثبت و تجربیات هدفمند ذهنی که مرتباً تکرار شوند در زمانی که هر انسانی پی به استعداد ذاتی و خدادادی خویش ببرد، می تواند آینده ای پرثمر و پر از موفقیت را نوید دهد.

مهندس جمیلی به فراگیری زبان انگلیسی به عنوان کلید دستیابی به مرجع و محتوای اصلی علوم در دنیا اشاره کرد و از دانش آموزان برگزیده خواست تا هر ایده و فکری که قابلیت تبدیل به ثروت را دارد پرورش دهند.

رئيس اتاق بازرگانی زنجان از اولیاء و مربیان حاضر در جلسه نیز بخاطر تلاشهای شبانه روزی و حمایت از پرورش استعدادهای درخشان قدردانی نمود و آمادگی اتاق بازرگانی زنجان را مبنی بر اختصاص صفحه ای مجزا در ماهنامه اتاق برای معرفی نخبگان و عناوین بدست آمده و نظرات و ایده های مربوط به فعالیتهای ایشان اعلام نمود.

در پایان هدایایی به رسم یادبود و تشکر از زحمات نخبگان جوان استان از طرف اتاق بازرگانی زنجان به ایشان تقدیم گردید.

نویسنده:

بازدید: 417 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۷:۳۹

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.