english farsi
یکشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۷


رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد لزوم استفاده از ظرفیت‌های قانونی معادن موجود در کشور

شناسه خبر:2290
چهارشنبه, ۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۵:۰۵
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

رضا رحمانی در نوزدهمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان زنجان با اشاره به نامگذاری هر سال‌ از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: نامگذاری سال‌های اخیر از سوی مقام معظم رهبری همه در راستای حمایت از تولید ملی است.

وی راهبرد اصلی تحقق شعار سال را اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و بیان داشت: در این حوزه اقدامات و حمایت‌های مختلفی از جمله حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و … صورت گرفته است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به عمده فعالیت‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در نقاط مختلف کشورمان اشاره کرد و افزود: امروز اتاق بازرگانی در سراسر ایران اسلامی فعالیت‌های گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف دارد.

رحمانی ادامه داد: امروز اتاق بازرگانی با اقدامات خود در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی حضور داشته و در کمیسیون‌های مختلف مجلس شورای اسلامی عضویت دارد.

* ضرورت ارتباط بیشتر فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان با نمایندگان مجلس

وی به ذخایر معدنی کشورمان در استان‌ها و شهرهای مختلف اشاره کرد و ابراز داشت: کشورمان ۶۰ میلیارد تن ذخایر معدنی شناخته شده دارد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده از ظرفیت قانونی معادن موجود در کشور تاکید کرد و یادآور شد: باید از همه این ظرفیت‌های موجود در کشور به نحو احسن استفاده شود.

رحمانی در پایان بر ضرورت ارتباط بیشتر فعالان اقتصادی استان‌ها و تولیدکنندگان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: این ارتباط قطعا در پیشرفت هر شهری تاثیر بسزایی خواهد داشت.

نویسنده:

بازدید: 283 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, ۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۵:۰۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.