english farsi
پنج شنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۶


راهبرد سیاست های کلان سازمان ها با اعتماد به مدیران صورت می گیرد

شناسه خبر:7000
پنج شنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰:۵۲
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
photo_2017-10-20_01-21-26

مراسم گرامیداشت روز جهانی استاندارد و تجلیل از سرآمدان و برگزیدگان عرصه تولید با کیفیت و استاندارد استان زنجان در محل اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان برگزار گردید.
در این نشست رئیس اتاق بازرگانی زنجان با نگاهی به ارزیابی ها ی صورت گرفته اذعان داشت عملکرد منطقی و مثبت اداره استاندارد استان زنجان دلالت بر مدیریت صحیح سازمان متبوع دارد .
مهندس جمیلی با اشاره به اهمیت پیاده سازی و اجرای سیاست های تبیین شده در هر سازمانی تاکید کرد از نکات کلیدی راهبرد سیاست های کلان در سازمان ها اعتماد به مدیران می باشد که همواره با بکارگیری این مهم نتایج مطلوبی به دست می اید .
ایشان همکار ی و همراهی اداره کل استاندارد با بخش خصوصی را مورد تاکید قرار داد و ابراز داشت تعامل با بخش خصوصی و برخورداری از پتاسیل تشکل ها و انجمن های این بخش بی شک به نقش مدیریتی در انجام امورات محوله سرعت بالا و هزینه پایین را به ارمغان خواهد آورد .
وی با اشاره به شعار امسال روز جهانی استاندارد تحت عنوان استانداردها، شهرها را هوشمندتر می‌کنند، یادآور شد: ایجاد ظرفیت هوشمندسازی نیاز اولیه و پایه ای هر چیز هوشمندی است. وی افزود ضمن اعمال هوشمندسازی از جمله اقدامات دیگری که بایستی به ان بها داده شود مقابله با سلیقه سازی در اجرای فرایندها می باشد چرا که عدم توجه به این امر تنها موچبات افزایش هزینه ها و طولانی شدن فرایند ها را حاصل خواهد آورد .
این مقام مسئول در پایان از برگزاری مسابقه ایده های برتر در حوزه استاندارد خبر داد و گفت: علاقمندانی که ایده هایی در حوزه ی استاندارد در سر می پرورانند میتوانند در طول یک سال در حوزه استاندارد سازی کالاها، رفتارهای اجتماعی و مدیریتی و همه مدل هایی که می‌شود آن را استاندارد کرد، شرکت کنندکه اتاق بازرگانی نیز از برگزیدگان به شکل مناسب تجلیل خواهد کرد.

نویسنده:

بازدید: 88 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰:۵۲

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.