english farsi
دوشنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷


راه اندازی اولین کوره القائی صنعت روی در استان زنجان

شناسه خبر:957
چهارشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۴:۴۲
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1٫00 out of 5)
Loading...Loading...

مهندس فغفوری رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان زنجان با حضور در آئین افتتاح اولین کوره القائی صنعت روی کشور در شرکت کالسیمین گفت: ساخت و بهره برداری از این پروژه در راستای الزامات زیست محیطی و افزایش راندمان تولید صورت گرفته است .
فغفوری از نگاه ویژه مدیران و کارکنان شرکت کالسیمین به مباحث زیست محیطی تقدیر نموده و سابقه درخشان مدیران این شرکت و گروه توسعه معادن روی ایران را نمونه مناسب از تعامل و همراهی صنعتگران با محیط زیست قلمداد نمود .
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان زنجان توسعه صنایع معدنی را از برنامه های راهبردی توسعه صنعتی استان زنجان برشمرده اظهار داشت: وجود منابع عظیمی معدنی در استان و به خصوص در شهرستان ماهنشان ، زمینه سرمایه گذاری را در صنایع معدنی این منطقه فراهم ساخته است .
فغفوری در حضور مهندس متولیان مدیر عامل گروه سرمایه گذاری مهر اقتصاد ، به منابع عظیم تراورتن در شهرستان ماهنشان اشاره کرده گفت: استان زنجان آمادگی دارد تا با ارائه فرصتهای سرمایه گذاری به گروه سرمایه گذاری مهر اقتصاد ، زمینه حضور بیشتر آنان را در استان زنجان فراهم سازد .
کمبود منابع معدنی سرب و روی و کاهش ذخیره معدن انگوران از مباحثی بود که فغفوری در خصوص آن اعلام نمود: توسعه سرمایه گذراری در حوزه اکتشاف و همچنین واردات خاک سرب و روی از خارج از کشور از راهکاری کاهش معضل کمبود ماده معدنی مورد نیاز تولیدکنندگان شمش سرب و روی می باشد .
وی راه اندازی ایستگاه بین المللی گمرک ریلی روباز در زنجان را گامی مهم در جهت رفع مشکل تامین مواد اولید تولیدکنندگان استان دانست.
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان زنجان خاطر نشان ساخت: جهت نیل به توسعه متوازن در استان زنجان تلاش می شود تا با حضور شرکت های بزرگ سرمایه گذاری ، زمینه راه اندازی ۳ طرح بزرگ صنعتی در شهرستان ماهنشان مهیا گردد .

نویسنده:

بازدید: 442 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۴:۴۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.