english farsi
پنج شنبه, ۲ فروردین ۱۳۹۷


رایزن اقتصادی ایران در گرجستان: فعالیت های سیستماتیک و معرفی ظرفیت ها زمینه ساز جذب سرمایه گذار است

شناسه خبر:1929
یکشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۴:۴۲
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
81757087-70158661

محسن کبریایی زاده در دیدار با اعضای شورای اسلامی استان زنجان و فرماندار شهرستان سلطانیه افزود: تعامل لازمه توسعه و پیشرفت است.
وی اظهار کرد: موقعیت استراتژیک استان زنجان و وجود راه های مواصلاتی می تواند بستر مناسبی برای صادرات کالاهای مختلف از این استان را فراهم کند.
رایزن اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در گرجستان از گرجستان به عنوان کشوری با ویژگی های بارز و مهم برای کشورهای اروپایی، روسیه و ایران یاد کرد و گفت: این کشور با توجه به وجود سواحل دریای سیاه از ظرفیت های قابل توجهی را برای صادرات محصولات و انرژی ایران به سایر کشورها دارد.
کبریایی انجام اصلاحات اقتصادی در گرجستان را از جمله مولفه های متمایز کننده این کشور از سایر کشورهای حوزه آسیای میانه و قفقاز نام برد.
وی شهرستان سلطانیه رایکی از ظرفیت های توسعه ای استان زنجان خواند.
رایزن اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در گرجستان با اشاره به اینکه این استان با ظرفیت های معدنی موجود در آن شناخته می شود گفت: قطعا ویژگی ها و ظرفیت های دیگری در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در این استان وجود دارد که هنوز ناشناخته بوده و قابلیت برنامه ریزی در راستای توسعه و اعتلای بیشترآن را دارند.
کبریایی تعامل مسوولین و سرمایه گذاران استان برای بهره گیری از ظرفیت های سرمایه گذاری در داخل و خارج از زنجان را لازمه پیشرفت آن برشمرد.
وی به انتخابات اتاق مشترک بازرگانی ایران و گرجستان در اواخر شهریور امسال اشاره و خاطرنشان کرد: این اتاق می تواند زمینه مناسبی در کمک و تسریع روند سرمایه گذاری بین دو کشور را برای سرمایه گذاران فراهم کند.

نویسنده:

بازدید: 469 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۴:۴۲

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.