english farsi
پنج شنبه, ۲ فروردین ۱۳۹۷


رتبه بندی شعب بانک سپه براساس میزان اعطاء تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط

شناسه خبر:5521
سه شنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۵:۲۲
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
photo_2016-08-17_11-43-14

در راستای حل مشکلات اقتصادی واحدهای صنعتی  ، نشست مشترک اعضاء هیات نمایندگان اتاق زنجان با مدیریت امور شعب بانک سپه در محل اتاق زنجان برگزار گردید.

در این دیدار مهندس جمیلی رئيس اتاق زنجان ضمن تقدیر از حسن توجه مدیریت شعب بانک سپه به مجموعه اتاق بازرگانی زنجان، اظهار داشت : هدایت صاحبان صنایع و مشاغل و بازرگانان برای سرمایه گذاری در هر بانکی نیاز به انعطاف بیشتری از سوی بانکها دارد.چرا که معمولا تغییر بانک عامل برای مشتریان بندرت اتفاق می افتد و مشتریان هر جا خدمت متمایزی گرایش به آن بانک برای فعالیت های اقتصادی خود پیدا می نمایند.. وی به واحدهای صنعتی که بنا بر شرایط اقتصادی با مشکل مواجه و یا تعطیل هستند نیز اشاره کرد و افزود اتاق بازرگانی زنجان توجه و  اهتمام ویژه ای به این واحدها داشته و هر گونه مساعدتی را در جهت احیاء و بازگشت واحدهای مذکور  به خط تولید انجام خواهد داد.

مهندس جمیلی در ادامه افزود:  جهت افزایش تعامل واحدهای تولیدی با خدمات  بانک سپه باید بدنبال راهکارهای مناسب به منظور اطلاع رسانی از این خدمات به مشتریان باشیم .

وی با بیان اینکه فضای کشور هر روز به سمت توسعه و پیشرفت می رود افزود: سیاستهای بانکی بایستی بگونه ای برنامه ریزی شوند که جامعه به ثبات پولی و اقتصادی و افزایش تولید سوق یابد و آنگاه جایگاه بانک به عنوان واحدی معرفی خواهد شد که خدمات موثر تری در حوزه کسب و کار ارائه می نماید.

ایشان  با اشاره به تعامل و همسویی بانک سپه با اتاق بازرگانی اشاره کرده و  ابراز امیدواری نمودند  که این تعامل قطعاً میتواند درآینده نزدیک منشأ و اثر خیری برای فعالین اقتصادی باشد

در ادامه این نشست محمدی دوست مدیریت امور شعب بانک سپه با اشاره به قدمت و سابقه ۹۲ ساله بانک سپه اظهار داشت این بانک همواره بیشتراز توان و اعتبار خود در راستای ارائه خدمات و کمک به بنگاههای اقتصادی تلاش نموده لیکن در خصوص استان زنجان این آمار در سطح پایین قرار داشته و حتی از میزان اعتبارات تعیین شده نیز کمتر بوده و حدود ۴۸ درصد از کل اعتبارات استانی را به خود اختصاص داده است.

وی خاطر نشان کرد از زمان قبول مسئولیت مدیریت شعب در این استان سعی و تلاش خود را مصروف ادای سهم بانک سپه در کمک به فعالان اقتصادی با در نظر گرفتن مسئولیت اجتماعی خویش نموده است محمدی دوست با اشاره به تحریمهای ظالمانه بر علیه کل سیستم بانکی کشور در طول سالهای گذشته خصوصاً علیه بانک سپه و نیز عدم مدیریت صحیح منابع و اعتبارات استانی، اذعان نمود فاصله ای بین صنایع و بازرگانان استان و بانک سپه ایجاد شده که با فعالیت شبانه روزی و با وجود منابع و نیروی انسانی کم درصدد از بین بردن این فاصله و نیز تشویق و ترغیب بازرگانان و صاحبان صنایع به سرمایه گذاری در بانک سپه با اعتماد سازی و بستر سازی مناسب هستیم.

 وی به بخشنامه اخیر مدیریت شعب کل کشور به تمامی واحدهای بانک سپه اشاره نمود که در بحث رتبه بندی شعب از این پس تعداد تسهیلات اعطایی به واحدهای متوسط و کوچک لحاظ خواهد شد.

محمدی دوست در پایان  از افتتاح شعبه ارزی درآینده نه چندان دور خبر داد و افزود تمامی فعالیتهای بانک سپه طوری تنظیم شده است که جبران کاستیهای گذشته صورت پذیرد.

نویسنده:

بازدید: 334 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۵:۲۲

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.