english farsi
سه شنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


زمینه های اعزام هیات تجاری به کشور عراق بررسی شد

شناسه خبر:3697
سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۳:۵۰
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
423923409_23127_9891060278205969122

پنجمین جلسه کمیسیون توسعه خدمات اتاق بازرگانی زنجان به منظور بررسی وضعیت پروژه های عمرانی اقلیم کردستان عراق و نحوه مشارکت و ارتقاء سهم استان زنجان در پروژه های عمرانی این کشور برگزار گردید.

در این نشست مهندس ضرغام به عنوان عضو هیات نمایندگان اتاق زنجان و همچنین رئيس کمیسیون توسعه خدمات ضمن ارائه گزارش مبسوطی در خصوص مصوبات پیشین این کمیسیون اظهار داشت: با توجه به اهمیت صدور خدمات فنی مهندسی و تعیین کشورهای هدف در جلسات قبلی کمیته های ذیل این کمیسیون به منظور بررسی کشورهای هدف و نحوه صدور این خدمات تشکیل گردید.

همچنین طی چند سال گذشته هیاتی به اقلیم کردستان عراق اعزام شد از این رو با توجه به پتانسیلهای کشور عراق و عدم وجود نا امنی در شهرهای اربیل و سلیمانیه این شهرها به همراه حلبچه و  دهوک به عنوان اولین شهرهای هدف جهت صدور خدمات فنی و مهندسی تعیین گردند.

در پایان این نشست مصوب گردید در آینده نزدیک یک هیات تجاری طی یک سفر ۴ روزه از شهرهای اربیل و سلیمانیه طی یک برنامه از پیش تعیین شده و با محوریت ارائه برنامه از سوی کمیته های زیربط به عراق اعزام گردند از سوی دیگر به پیشنهاد مهندس ضرغام مقرر گردید قبل از اعزام این هیات کلیه سوالات پیرامون تجارت با کشور عراق جمعبندی تا در نشست مذکور با NGO ها مطرح گردد تا بسترهای لازم جهت ایجاد دفتر مطالعات استان زنجان در عراق فراهم گردد.

نویسنده:

بازدید: 347 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۳:۵۰

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.