english farsi
پنج شنبه, ۲ فروردین ۱۳۹۷


سومین رویداد « استارتاپ گرایند زنجان » در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود

شناسه خبر:1934
دوشنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۵:۰۹
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

poster-facebook-small2

سومین رویداد استارتاپ گرایند زنجان دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ با همکاری مرکز رشد دانشگاه زنجان هم‌زمان با گرامیداشت چهلمین سال تاسیس دانشگاه زنجان در سالن همایش‌ سهروردی دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.

استارتاپ گرایند چیست؟

استارتاپ گرایند رویدادی جهانی برای آموزش، الهام‌بخشی، و اتصال کارآفرینان به یکدیگر است. این رویداد که از سوی «گوگل برای کارآفرینان» پشتیبانی می‌شود، به‌صورت ماهانه در بیش از ۷۰ کشور و ۱۷۲ شهر دنیا از جمله زنجان برگزار می‌شود و با دعوت از کارآفرینان و نوآوران موفق محلی، از آن‌ها می‌خواهد که داستان موفقیت‌ها و شکست‌های خود را به اشتراک بگذارند و تجربه‌هایی را که در مسیر ساخت کسب‌وکارهای فوق‌العاده‌ی خود به دست آورده‌اند در اختیار دیگران قرار دهند.

مهمان سومین رویداد استارتاپ گرایند زنجان کیست؟

شهرام شکوری حدود ۱۷ سال پیش زمانی که هنوز یک سال از تحصیل‌اش در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر باقی مانده بود، به همراه دو هم‌دانشگاهی‌اش، پیاده‌سازی اولین نرم‌افزار داخلی تحت ویندوز را در ایران آغاز کرد. او پایه‌گذار نرم‌افزاری با نام «هلو» شد که پس از این سال‌ها کم‌تر کسی را در اصناف و مشاغل یا جامعه‌ی حسابداری ایران می‌توان یافت که نام آن را نشنیده باشد. شهرام با گسترش مجموعه نرم‌افزارهای هلو تحت لوای شرکت «طرفه‌نگار» تا جایی پیش رفت که هم‌اکنون بیش از ۴۰۰ هزار کاربر و ۵۰۰ نمایندگی در سراسر ایران دارد.

در سومین رویداد استارتاپ گرایند زنجان از نزدیک با شهرام شکوری آشنا خواهیم شد و داستان تولد و رشد نرم‌افزار هلو و شرکت طرفه‌نگار و تبدیل آن به یک کسب‌وکار نرم‌افزاری را با هم خواهیم شنید.

چگونه می‌توان در این رویداد ثبت‌نام کرد؟

برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی چگونگی اجرای این رویداد و نیز ثبت‌نام در آن می‌توانید به سایت استارتاپ گرایند زنجان به نشانی زیر مراجعه فرمایید:

http://www.SGZanjan.ir

نویسنده:

بازدید: 376 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۵:۳۶

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.