english farsi
چهارشنبه, ۴ بهمن ۱۳۹۶


لزوم رعایت مسائل زیست‌محیطی توسط بهره‌برداران صنعتی و معدنی زنجان

شناسه خبر:1196
چهارشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۴:۵۹
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
مدیرکل حفاظت محیط زیست

 قربانعلی محمدپور در نخستین همایش و نشست صمیمی محیط زیست استان زنجان اظهار کرد: بهره‌برداری بی‌اندازه و بی‌رویه در برخی از نقاط محیط زیست را با خطراتی مواجه می‌کند.

وی بر لزوم رعایت مسائل زیست‌محیطی توسط بهره‌برداران صنعتی و معدنی تاکید و بیان کرد: با رعایت این نکات محیط زیست برای نسل آینده در امان خواهد بود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان بر ضرورت توجه جدی به محیط زیست تاکید کرد و یادآور شد: گاهی اوقات عده‌ای با هدف اشتغال به محیط زیست لطمه وارد می‌کنند.

محمدپور خاطرنشان کرد: همه اقدامات اشتغالزایی و توسعه و رونق اقتصادی با هدف حفظ محیط زیست انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه گاهی اوقات عوامل انسانی و غیرانسانی سبب نابود محیط زیست در بخش‌های مختلف می‌شود، گفت: باید مسئولان دستگاه‌های ذیربط برنامه‌ریزی دقیقی برای حفظ محیط زیست داشته باشند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان با اشاره به اینکه نگاه به محیط زیست فراجناحی است، خاطرنشان کرد: همه گروه‌ها در امر حفاظت از محیط زیست مسئولیت دارند.

وی با اشاره به اینکه از بین ۳۰۰ معدن فعال استان زنجان ۱۴۰ معدن همکاری خوبی با اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان دارند، گفت: صاحبان معادن باید به هنگام انجام فعالیت‌هایی نظیر استخراج و اکتشاف موضوعات زیست‌محیطی را رعایت کنند.

 

نویسنده:

بازدید: 365 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۴:۵۹

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.