english farsi
دوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان بانک جامع اطلاعات واحدهای صنعتی استان زنجان زیر چاپ است

شناسه خبر:2246
یکشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۵:۰۲
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
13930905001019_PhotoA

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: کتاب بانک جامع اطلاعات واحدهای صنعتی فعال استان زنجان با محوریت شهرک‌های صنعتی زیر چاپ است.

ناصر صیدیگفت: این کتاب با همکاری واحدهای صنعتی فعال مستقر در شهرکهای صنعتی استان زنجان و به چهار زبان فارسی، عربی، انگلیسی و روسی منتشر و در نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان زنجان رونمایی می‌شود.

وی هدف از انجام این پروژه را تجمیع اطلاعات واحدهای فعال عنوان و تصریح کرد: امروزه توسعه صنایع کوچک و متوسط، رمز توسعه اقتصادی سالهای آینده است و این امر تنها از طریق شناسایی بازارهای هدف امکان پذیر است و تحقق این امر نیز به اطلاع رسانی دقیق در این زمینه بستگی دارد.

صیدی اضافه کرد: پرواضح است که شناساندن واحدهای صنعتی فعال و نیز آشنایی واحدهای صنعتی با یکدیگر و استفاده از توان و ظرفیت‌ها، فضای مناسبی را جهت رشد و توسعه اقتصادی بوجود می‌آورد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان حضور در این بانک جامع اطلاعاتی را فرصت مغتمی برای موسسات عنوان کرد و گفت: کتاب مورد اشاره موجب می‌شود تا صنایع مختلف با زمینه فعالیت و تولیدات یکدیگر آشنا شده و تعاملات سازنده‌ای را در جهت رشد و بالندگی و صنعت کشور با همدیگر داشته باشند. همچنین به مصرف کنندگان نیز اطلاعات لازم را جهت انتخاب بهترین گزینه ارائه می‌دهد.

نویسنده:

بازدید: 390 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۵:۰۲

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.