english farsi
جمعه, ۲۸ مهر ۱۳۹۶


نامگذاری نیمه دوم شهریورماه بنام هفته ارگانیک در زنجان

شناسه خبر:6818
دوشنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۵
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
photo_2017-07-17_22-59-25


جلسه ی هیئت مدیره انجمن ارگانیک زنجان به منظور تعیین و تبیین رویکردهای اتی در سال جاری در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار گردید
در این نشست کلانتری نائب رئیس اتاق بازرگانی زنجان به اهمیت معرفی جامع محصولات ارگانیک اشاره کرد و افزود اموزش و اطلاع رسانی در خصوص محصولات ارگانیک و اگاهی بخشی راجع به اثرات و تبعات بهرمندی از این چنین محصولاتی در سلامت خانواده و جامعه بیش از هر امر دیگری ضروری است
این مقام مسئول برگزاری دوره های آموزشی را امری حیاتی عنوان کرد و اذعان داشت برپایی سمینارها و تمرکز در تبلیغات در سطح استانی می تواند نتایج مطلوبی در راستای هدایت صحیح مصرف کنندگان گردد و ادامه داد در وهله ی نخست آموزش تولیدکنندگان و کشاورزان و نهادینه ساختن تولید محصولات سالم و ارگانیک گام موثری برای ترویج این نوع محصولات خواهد بود.
ایشان ضمن اشاره به جذب و همکاری های ارگان های مرتبط با انجمن ارگانیک ابراز داشت برای پیشبرد و توانمندسازی انجمن از هیچ همکاری و همیاری سازمان یا شرکت و تشکل های مرتبطی نباید غافل شویم چرا که حضور سازمان های مرتبط و فعالان این حوزه بدون شک دسترسی به اهداف را سهل تر خواهد نمود وی در ادامه جذب اعضا و دریافت حق عضویت را از دیگر را هکار های بهبود رسالت انجمن عنوان نمود .
کلانتری در پایان به همکاری با بانک کشاورزی اشاره کرد و تصریح کرد اتاق بازرگانی زنجان نیز تلاش خواهد کرد با انعقاد تفاهنامه ی همکاری با بانک مذکور زمینه های رشد و ارتقای بخش کشاورزی به خصوص ارگانیک را برای کشاورزان و افراد ذی صلاح فراهم نماید .
اسماعیلیان رئیس انجمن ارگانیک زنجان در این نشست به ضروت فعالیت و حضور پر رنگ اعضا و تعیین عضوی به منظور پیگری امورات معین در انجمن اشاره کرد و ادامه داد برخی امورات بایستی به شخصی سپرده شود که تبحر و توانایی خاصی در انجام انها داشته باشد .
وی در ادامه افزود همکاری فی ما بین اتاق بازرگانی ، شهرداری و جهاد دانشگاهی غایت معرفی و شناساندن محصولات ارگانیک در استان را بیش از پیش مقرر خواهد کرد .
جماعتلو دبیر انجمن ارگانیک زنجان نیز ضمن ارائه ی پیشنهاداتی از جمله برگزاری نمایشگاه و دوره های اموزشی از نامگذاری هفته ی ارگانیک خبر داد و عنوان کرد برای نخستین بار در نیمه ی دوم شهریور سال جاری هفته ارگانیک در زنجان در قالب نمایشگاهی برگزار خواهد شد .
شایان ذکر است تقویم برگزاری نشست انجمن ارگانیک زنجان تصویب و مقرر گردید ماهانه یک جلسه برگزار گردد.

نویسنده:

بازدید: 86 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۶

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.