english farsi
شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۶


نخستین صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی ارزش آفرین تشکیل شد

شناسه خبر:7147
شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۷
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
photo_2018-01-21_09-04-50

مجمع عمومی نخستین صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی ارزش آفرین در استان زنجان با همت اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی و با مشارکت دانشگاه ها برگزار گردید .
در این نشست رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به نقش کسب و کارهای نوین در توسعه پایدار اشتغال عنوان داشت ماحصل راه اندازی چنین صندوق هایی حمایت از کسب و کارهای نوین می باشند که رکن اصلی اقتصاد کشورهای مدرن هستند .
وی ادامه داد ایجاد و ثبات در چنین فضای اقتصادی مستلزم حمایت و پشتیبانی می باشد و صندوق پژوهش و فناوری این فرصت را شکل خواهد داد .
مهندس جمیلی تاکید کرد در اقصی نقاط دنیا شاهد ظهور بسیاری از استارت آپ ها و ایده ای نوآورانه و خلاق هستیم که بی شک در مرحله ی اول به دلایل تجاری سازی و مخاطره پذیری آنها فاکتور حمایت را به نحو مطلوبی اعمال کرده اند از اینرو همین قدم اول در نهایت کسب و کارهای ایجاد شده را در زمره ی موفق ها جای می دهد .
مهندس غلامحسین جمیلی با اشاره به تغییر نگرش مردم و مسئولین به موضوع استارت آپ ها عنوان داشت اتاق بازرگانی زنجان نیز بنا به رسالت و اهداف خود متولی بخش غیر دولتی این صندوق می باشد که قطعاً با همکاری و همفکری ها شاهد موفقیت های بی شماری در آینده خواهیم شد .

نویسنده:

بازدید: 71 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۹

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.