english farsi
چهارشنبه, ۱ فروردین ۱۳۹۷


پرداخت حق بیمه گندم کاران زنجانی از محل غرامت‌ها

شناسه خبر:2474
سه شنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۶:۰۶
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
13931207000037_PhotoA

امین موسی‌خانی با اشاره به اینکه بیمه برخی محصولات زراعی و باغی در حال حاضر در استان زنجان در حال انجام است، اظهار کرد: گندم‌کاران زنجانی تا آخر آبان ماه جاری برای بیمه محصول خود فرصت دارند.

وی درباره تمدید مجدد فرصت بیمه گندم در استان زنجان تصریح کرد: این موضوع به شرایط آب و هوایی حاکم بر استان بستگی دارد.

مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه امسال پرداخت غرامت محصولات مختلف کشاورزی با تاخیر مواجه شد دلیل آن را مشکلات مالی دانست و خاطرنشان کرد: این موضوع به کل کشور مربوط می‌شود.

موسی‌خانی عنوان کرد: پرداخت غرامت محصولات باغی هم‌اکنون در استان زنجان آغاز شده و تا چند روز دیگر پرداخت غرامت‌ محصولات زراعی نیز در استان آغاز خواهد شد.

این مسئول به میزان غرامت‌های پرداخت شده به محصولات باغی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: میزان غرامت‌های پرداختی به محصولات باغی در این استان تاکنون به یک میلیارد تومان رسیده است.

وی تصریح کرد: امسال به دلیل تاخیر در پرداخت غرامت‌های محصول گندم مقرر شده تا حق بیمه این محصول در سال زراعی جاری از محل غرامت‌های پرداختی به کشاورزان پرداخت شده و سپس مابه‌التفاوت آن از غرامات پرداختی کسر شود.

مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان زنجان خاطرنشان کرد: آن دسته از کشاورزان زنجانی که تاکنون موفق به بیمه محصول گندم نشده‌اند می‌توانند در اولین فرصت نسبت به بیمه این محصول اقدام کنند.

موسی‌خانی با تاکید بر اهمیت بیمه محصولات کشاورزی بیان داشت: خوشبختانه سطح بیمه کشاورزی در استان زنجان روند رو به رشدی را طی می‌کند.

این مسئول عنوان کرد: بهره‌برداران بخش کشاورزی می‌توانند با بیمه محصولات خود با اطمینان خاطر فعالیت کرده و از این طریق در صورت بروز خسارت در محصولات خود بخشی از خسارات وارده را جبران کنند.

نویسنده:

بازدید: 256 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۶:۰۶

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.