english farsi
پنج شنبه, ۲ فروردین ۱۳۹۷


پیشکسوتان و صاحبان تجربه همواره قابل تکریم و احترام اند

شناسه خبر:2572
یکشنبه, ۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۸:۲۳
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
zanjan chamber- اتاق زنجان- تقدیر از پیشکسوتان 1

 طی نشستی صمیمانه از پیشکسوتان اتاق بازرگانی زنجان تکریم و تقدیر شد.

به دنبال دعوت اتاق زنجان از هیات موسس و اعضای هیات نمایندگان سالهای گذشته این مجموعه، از یک سو فرصتی دست یافت که به منظور پاسداشت خدمات ارزنده و دستاوردهای اثرگذار این بزرگواران که سهم بسزایی در اعتلای اتاق بازرگانی، ارتقاء اقتصاد استان و کشور ایفاء نموده اند تقدیر و تشکر گردد و از سوی دیگر فضایی جهت هم اندیشی بنیانگذاران اتاق زنجان فراهم شد.

مهندس غلامحسین جمیلی ریاست محترم اتاق زنجان با ابراز خرسندی از این اتفاق میمون و خیرمقدم به تک تک پیشکسوتان حاضر در جلسه و ضمن تداعی خاطره زنده یاد حسین دهستانی اظهار داشت: آنچه امروز نیاز رشد و توسعه اقتصاد استان است بهره مندی از تجربیات کسانی است که طی سالهای گذشته گامهای موثری را در این راستا برداشته اند و بی شک رهنمودهای ایشان برای پیشبرد هر چه بهتر اهداف اتاق و اقتصاد زنجان مفید فایده خواهد بود.

zanjan chamber- اتاق زنجان- تقدیر از پیشکسوتان 2

مهندس فغفوری ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان با حضور افتخاری خود در این جمع بر تاثیر مثبت استفاده از رهنمودهای پیشکسوتان تاکید نمود و گفت: با توجه به اینکه وظایف بخش خصوصی هر روز بیشتر و بیشتر می شود به جهت مسیر حرکتی اتاق به لحاظ سالهای پیش رو ارائه نقطه نظرات صاحبان تجربه می تواند مسیر را هموارتر و بر رونق اقتصادی شتاب بخشد.

مهندس ابراهیم جمیلی رئیس اسبق اتاق زنجان و ریاست محترم خانه اقتصاد ایران پس از ارائه گزارشی کامل از تاریخچه ی اتاق و نحوه شکل گیری آن بیان داشت:با اطمینان می گویم همدلی تنها عامل موفقیت اتاق بوده است و همین امر نیز به یافتن جایگاه خاص و قابل قبول اتاق طی این چند سال چه در استان چه در  سطح ملی وبین المللی منجر گردیده است.

ابراهیم جمیلی تاکید کرد: همه در این مسیر زحمت کشیدند همچنین از تمامی مسئولین و مدیران اجرایی سالهای گذشته و تمام کسانی که از زمان تاسیس اتاق تا کنون این مجموعه را حمایت و همراهی نموده اند تقدیر و تشکر نمود.

 در پایان پس از ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات حاضرین در این نشست به رسم یادبود با اهداء هدایا و لوح سپاس از پیشکسوتان اتاق بازرگانی زنجان تقدیر گردید.

zanjan chamber- اتاق زنجان- تقدیر از پیشکسوتان 3

نویسنده:

بازدید: 450 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, ۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۸:۳۵

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.