english farsi
پنج شنبه, ۲ فروردین ۱۳۹۷


کسب رتبه اول اتاق بازرگانی زنجان درحوزه آموزش

شناسه خبر:7240
چهارشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰:۱۶
چاپ پست الکترونیکی
این مورد را ارزیابی کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
photo_2018-02-21_12-55-31

اتاق بازرگانی زنجان با تاسی از رسالت و وظایف ذاتی و ضمن همت و مساعی در راستای پیشبرد سیاست های کلی و اجرای اهداف تدوین یافته با ارج نهادن به حوزه ی وسیع و ارزشمند اموزش توانست رتبه ی اول این حوزه را در بین اتاق های سراسری کشور کسب نماید .
مهندس جمیلی رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به مسائل ریشه ای درکسب موفقیت یادآور شد آموزش از جمله فرایند لاینفک در زندگی فردی و اجتماعی هر شخصی به شمار می اید که غفلت از آن ما را از دستیابی به اهداف و مقاصد بازخواهد داشت .
ایشان در ادامه افزود اتاق بازرگانی به عنوان عالی ترین مرجع بخش خصوصی ، ارتقای دانش و آگاهی بخشیدن به فعالان اقتصادی و علاقمندان به حوزه ی کسب و کا ر و تجارت را از اولویت های رویکرد خود می داند از اینرو در سنوات گذشته با همکاری واحد اموزش اتاق ، مراتب برگزاری دوره ها و کارگاه های مورد نیاز و اساسی را به طور مجدانه ای فراهم اورد.
وی افزود موضوعات دوره ها با توجه به نقش اتاق ها حول مسائل اقتصادی و تجارت می چرخد چرا که در دنیای امروز که جنبه های مختلف فضای اقتصادی با تکنولوژی های نوین عجین شده است معرفی و اموزش این ابزار و روش های بدیع برای تجار و صاحبان صنایع ما نیز در راستای رونق و گسرتش فضای کسب و کار الزامی می باشد.
مهندس جمیلی تاکید کرد از جمله نکته ی پر اهمیت بخش اموزش در اتاق بازرگانی زنجان نگاه جامع به رده های سنی در برگزاری کارگاه ها بوده است از اینرو تلاش خود را بر ان داشتیم تا با برگزاری دوره هایی در رده های سنی مختلف از آموزش پایه ای برای نسل آینده اقتصاد استان نیز غافل نشویم . وی ادامه داد از جمله ی این دوره ها ، بازرگانان کوچک بود که در رده های سنی ۷ تا ۱۲ سال و همچنین دوره ی نسل فردا برای رده های ۱۷ تا ۲۵ سال برگزار شد که البته با استقبال بسیار زیادی نیز مواجه گشت.
رئیس اتاق بازرگانی زنجان شرایط حاکم امروز دنیا را مورد اشاره قرار داد و افزود دنیای امروز و فردا متعلق به اندیشه های پر بار و اگاه است لذا از گستره ی بسترهای ارتقای سطح علم و دانش در جامعه نباید غافل شده و از شرایط فعلی کشور با توجه به تحریم های ظالمانه و عدم دسترسی به علوم روز با ارج نهادن به نبوغ و خلاقیت جوانان بهره بببریم و سرعت قطار رونق و ترقی کشور را نیز بهبود بخشیم .
مهندس جمیلی در پایان ضمن ابراز خرسندی از دستاورد حوزه ی آموزش اتاق از زحمات و تلاش های بی وقفه مسئول واحد مربوطه سرکار خانم محرمی تقدیر و تشکر نمودند.

نویسنده:

بازدید: 63 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰:۲۷

پاسخ دهید

© کلیه حقوق این پورتال متعلق به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی زنجان است.