جوانان سکاندار خانه معدن زنجان شدند

دومین دوره فعالیت های خانه معدن استان زنجان باحضور مدیراستانهای خانه معدن ایران و  با  تعیین اعضاء اصلی هیات مدیره  و بازرس به کار خود پایان داد.

در ابتدا مهندس جمیلی رئيس اتاق زنجان ضمن ارائه گزارش مبسوطی در خصوص  عملکرداین تشکل اظهار داشت : خانه معدن استان زنجان هرچند جز اولینهای کشور بود اما متاسفانه به دلیل  عدم حضورمستمر  هیات رئیسه و دغدغه و مسئولیتهای این عزیزان در بعد ملی  ، وظایف محوله به طور جدی پیگیری نگردید که امیدواریم با انتخاب هیات مدیره جوان و با انگیزه  این مشکلات مرتفع گردد.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه کمیته دانشجوی خانه معدن استان افزود درخصوص شکل گیری  این تشکل دانشجوی نیز استان زنجان در زمره 5 استان نخست کشور میباشد که امیدواریم این کمیته  با عملکرد مثبت خود قادر به جای گیری  در زمره برترینها باشد.

مهندس جمیلی درپایان از زحمات و تلاشهای اعضاء اسبق هیات مدیره خانه معدن که  در راستای  اعتلای بخش معدن استان  تلاش نمودند  تقدیر کرد.

حامدی مدیر استانهای  خانه معدن ا یران نیز  در این نشست از زنجان به عنوان یکی از استانها برتر در حوزه معدن نام برد و تاکید کرد امیدواریم با انتخاب افراد اصلح فعالیت خانه معدن زنجان نیز همانند سایر استانها  با گسترش دامنه فعالیتها وهمچنین  افزایش تعاملات  با  مسئولین استانی  و خانه معدن ایران چشمگیر گردد تا بتوانند پیگیر خواسته های معدنکاران باشند.

 وی از جایگاه خانه معدن در بعد ملی به عنوان یکی از قانونی ترین تشکلها یادکرد و افزود در 30 استان خانه معدن شکل گرفته و زنجان نیز جزء پیشگامان تاسیس این خانه در سطح کشور بود.

در پایان این نشست و پس از انجام رای گیری آقایان آروین سلسانی ، ابراهیم صمدی ، ولی الله منصوری ، رضا کشاورز و خانم المیرا رشیدی به عنوان اعضای اصلی و آقایان حجت نوری و مهرداد کردلو به عنوان اعضای علی البدل تعیین شدند . همچنین در این مجمع آقای مصطفی خدایی به عنوان بازرس اصلی و آقای علی شیرین به عنوان عضو علی البدل انتخاب گردید.

همچنین حق عضویت و هزینه ورودی کما فی السابق هر کدام  مبلغ 300 میلیون ریال و روزنامه مردم نو نیز به عنوان روزنامه رسمی  این تشکل انتخاب شد.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.