نخستین مرکز رشد تجاری کشور در اتاق بازرگانی زنجان راه‌اندازی می‌شود

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان مهندس غلامحسین جمیلی رئیس اتاق زنجان از ایجاد نخستین مرکز رشد تجاری ایران در اتاق بازرگانی زنجان خبر داد و گفت: این مرکز با هدف تبدیل زنجان به مرکز صادرات شمالغرب، توسعه تجاری سازی و افزایش صادرات از استان زنجان ایجاد می‌شود.
ایشان ادامه داد: تسهیل فرآیندهای کارآفرینی خلاقانه و همچنین تقویت شکل گیری ایده‌های نوآورانه در حوزه بازرگانی بین‌الملل نیز از دیگر اهداف ایجاد مرکز رشد تجاری اتاق بازرگانی زنجان است.
رئیس اتاق بازرگانی زنجان تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع صادرات و همچنین کارآفرینی‌های خلاقانه و نوآور، برای توسعه صادرات باید از شرکت‌های مدیریت صادرات و شرکت‌های تجاری و تولیدی و نوآورانه، پشتیبانی شود تا با ایجاد تعامل و همکاری بین آنها از یک سو و پرورش نیروهای متخصص در راستای پیاده‌سازی استراتژیک صادرات در شرکت‌ها  از سوی دیگر، بتوان محصولات صادراتی منطبق با نیازها و استانداردهای بین‌المللی و قابل رقابت در بازارهای خارجی را تولید و صادر کرد.
مهندس جمیلی با اشاره به اینکه راه‌اندازی نخستین مرکز رشد تجاری در اتاق بازرگانی زنجان امکانات و  فضای مطلوبی را در اختیار شرکت‌های نوپا به ویژه فعالان حوزه‌های تجارت و بازرگانی  قرار خواهد داد، اظهار کرد: شرکت‌های بازرگانی و تجاری و همچنین نوآور استان زنجان در مرکز رشد تجاری اتاق بازرگانی مستقر می‌شوند و از خدمات مختلفی همچون اختصاص فضای کاری رایگان در محل اتاق بازرگانی و استفاده از خدمات مشاوره مستمر کارشناسان و مشاوران اتاق و تسهیل شرکت در کارگاه‌ها سمینارها و ملاقات با هیأت‌های تجاری خارجی و ... بهره‌مند می‌شوند. 
شایان ذکر است، فرصت پایانی ثبت‌نام برای پذیرش و استقرار در مرکز رشد تجاری اتاق بازرگانی زنجان تا دوم مردادماه سال ۱۳۹۷ بوده و علاقه‌مندان به حضور در این مرکز می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به محل اتاق بازرگانی واقع در بزرگراه گاوازنگ(واحد آموزش)، مجتمع ادارات مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 4-02433463770 تماس حاصل کنند .

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.