به همت اتاق بازرگانی زنجان دوره کارآفرینان نسل فردا در اتاق بازرگانی زنجان برگزار می‌شود.

غلامحسین جمیلی ریاست محترم اتاق بازرگانی زنجان، با بیان اینکه یکی از برنامه‌های اتاق بازرگانی، صنایع معادن کشاورزی استان زنجان برگزاری دوره‌های آموزشی در بخش‌های مختلف بازرگانی و تجارت است، اظهار کرد: اتاق زنجان پرورش بازرگانان و تجار در آینده را در دستور کار دارد.
وی از برگزاری دوره آموزشی کارآفرینان نسل فردا  در زنجان خبر داد و گفت: این دوره آموزشی بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در یک رده سنی برگزار می‌شود.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه دوره کارآفرینان نسل فردا طی مدت سه روز و از 16 تا 19 مردادماه برگزار می‌شود، گفت: این دوره، روزهای سه‌شنبه تا جمعه این هفته برگزار خواهد شد.
جمیلی با بیان اینکه این دوره آموزشی ویژه رده سنی 17 تا 25 سال برگزار می‌شود، تصریح کرد: این قبیل دوره‌های آموزشی در سال‌های گذشته نیز به همت اتاق بازرگانی زنجان برگزار شده است.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری دوره فوق تربیت نسل جدید کارآفرین و بازرگانان و همچنین کسب مهارت های فردی و گروهی در کسب و کار ، ایده پردازی و خلاقیت، افزایش مهارت‌های ارتباطی و کارگروهی، تجارت الکترونیک، آشنایی با ارائه طرح کسب و کار برای شرکت کنندگان است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه به شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی مدرک معتبر از سوی اتاق بازرگانی ایران اعطا می‌شود، ابراز کرد: با توجه به محدودیت ثبت‌نام اولویت با افرادی بوده که ثبت‌نام خود را سریع انجام دهند.

جمیلی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با واحد آموزش اتاق بازرگانی استان زنجان تماس حاصل کنند.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.