امام جمعه زنجان:  کشورهای همسایه ظرفیت خوبی برای جذب سرمایه‌گذار دارند

رئیس اتاق بازرگانی ایران: برون رفت از مسائل و موضوعات امروز جامعه موضوع سختی نیست

 به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان دیدار رئیس و هیأت رئیسه اتاق بازرگانی ایران با حضرت آیت‌الله علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان برگزار شد.
در این جلسه که صبح روز پنج‌شنبه 11 مردادماه در محل دفتر امام جمعه زنجان برگزار شد؛ آیت‌الله خاتمی با تاکید بر اینکه باید موضوع جذب سرمایه‌گذار به صورت جدی مورد بررسی و اقدام لازم قرار گیرد، اظهار کرد: کشورهای همسایه و به ویژه کشوری چون ترکیه در این زمینه ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد.
غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه ارتزاق شادی در شرایط فعلی کشور، امری ضروری است، اظهار کرد:  متاسفانه سقوط اخلاق یکی از گرفتاری‌های بزرگی است که در جامعه به آن دچار شده‌ایم.
وی با اشاره به اینکه برون رفت از مسائل و موضوعات امروز جامعه، موضوع سختی نیست، ابراز کرد: تحریم‌های داخلی امروز بیشتر از تحریم‌های خارجی اثرگذار شده است.
رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه اصلاح الگوی مصرف باید به صورت جدی در اوضاع کنونی مورد توجه قرار گیرد، گفت: این موضوع بسیار مهم است و رهبری معظم انقلاب نیز با نامگذاری یک سال به نام اصلاح الگوی مصرف بر این موضوع تاکید داشته‌اند.
شایان ذکر است، نشست رؤسای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور به میزبانی زنجان با هدف هم اندیشی برای برون رفت از مشکلات فعلی و بررسی وضعیت اقتصادی کشور طی ماه‌‌های آینده برگزار شد.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.