به پاس حمایت از بخش خصوصی و تولیدی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و رئیس  سازمان صمت استان زنجان تقدیر شدند

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان، نشست رؤسای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور به میزبانی اتاق زنجان برگزار شد.
در انتهای این مراسم از تلاش‌های و حمایت‌های همه جانبه و مستمر جناب آقای فرامرز نیک سرشت معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان و همچنین جناب آقای ناصر فغفوری ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در راستای حمایت از بخش خصوصی و تولیدی استان زنجان با اهدای لوح تقدیر شد.
در متن این لوح تقدیر آمده است:
خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عطیه‌ای است الهی که با عنایات خاص حضرت حق نصیب انسان می‌گردد. خـادم ملتی چون ایران که ولی نعمت ما هستند  افتخاری است  و اگر این تلاش زمینه پیشرفت  و  اعتلای این سرزمین گردد توام با رضایت  و خشنودی مضاعف خداوند متعال نیز خواهد بود.
از اینرو  به پاس تلاش های مستمر در حمایت از بخش خصوصی و تولیدی استان زنجان در کمال امتنان و افتخار از جنابعالی تقدیر و تشکر می گردد.از درگاه احدیت، تداوم توفیق و موفقیت و سلامت و سعادت برایتان آرزومندم.
غلامحسین شافعی
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی ایران

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.