رئیس اتاق بازرگانی ایران در دیدار با رئیس دادگستری کل استان زنجان: قوه قضائیه باید نزدیک‌ترین ارتباط را با فعالان بخش اقتصادی داشته باشد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان، دیدار رئیس و هیأت رئیسه اتاق بازرگانی ایران با جعفر گل محمدی رئیس کل دادگستری استان زنجان برگزار شد.
در ابتدای این دیدار مهندس غلامحسین جمیلی ریاست محترم اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به همکاری بسیار خوب دستگاه قضا در استان زنجان برای حل مشکلات بخش خصوصی و تولیدی، اظهار کرد: دستگاه قضا همواره کمک حال ما در پیشبرد امور و حل مکشلات مربوط به بخش خصوصی بوده است که نشان از عزم این دستگاه و مدیران آن برای حل مشکلات دارد.
رئیس اتاق زنجان در پایان سخنان خود از همراهی و زحمات نمایندگان دادگستری زنجان در جلسات حل اختلافات مالیاتی و تشخیص تقدیر کرد.
* در ادامه این جلسه غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران نیز با بیان اینکه اگر وضعیت اقتصادی کشور خوب باشد آمار زندانیان نیز کاهش خواهد داشت، اظهار کرد: قوه قضائیه باید نزدیک‌ترین ارتباط را با فعالان بخش اقتصادی داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه در اکثر استان‌های کشور از کمک دستگاه قضا بهره‌مند شده‌ایم، ابراز کرد: امروز شرایط کشور ویژه و اکثر مشکلات نیز در حوزه اقتصادی است و هدف دشمنان نیز افزایش مشکلات اقتصادی در کشور است.
رئیس اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر اینکه مشکلات زیادی وجود دارد اما حل نشدنی نیست، گفت: عملکرد دستگاه قضا در زنجان به عنوان یک الگو در کل کشور مطرح است.
در ادامه این جلسه جعفر گل محمدی رئیس کل دادگستری استان زنجان نیز با اشاره به تعداد پرونده‌های استان زنجان در این دستگاه و پایین بودن آمار جرایم خشن در زنجان، اظهار کرد: امروز سرمایه‌گذاران در کشور به نوعی فداکاری و احسان می‌کنند و حرمت این افراد باید حفظ شود.
وی با تاکید بر اینکه فعالان بخش خصوصی می‌توانند در تصویب قوانین موثر باشند، خاطرنشان کرد: فعالان اقتصادی موضوعات خاص و مهم در این حوزه را به ما اطلاع رسانی کنند تا اقدامات لازم را انجام دهیم.
رئیس کل دادگستری استان زنجان در پایان از همکاری نزدیک و صمیمی اتاق بازرگانی زنجان در بسیاری از حوزه‌های مشترک ابراز رضایت و قدردانی کرد.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.