به همت اتاق بازرگانی زنجان دوره جامع آموزش داوری مقدماتی یک در زنجان برگزار می‌شود

مهندس غلامحسین جمیلی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان دوره‌های مختلف آموزشی را هر ساله برنامه‌ریزی و برگزار می‌کند، اظهار کرد: اتاق زنجان در راستای آموزش مباحث مختلف در حوزه بازرگانی و تجارت، داوری، تربیت کارآفرینان برای نسل‌های آینده، دوره‌های توجیهی کارت بازرگان و دوره‌های آموزشی برای تجار و ...، این دوره‌ها را برنامه‌ریزی و برگزار می‌کند.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان از برگزاری دوره جامع آموزش داوری مقدماتی یک در زنجان خبر داد و گفت: این دوره آموزشی با مدرسی علیرضا ایرانشاهی داور مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه دوره جامع آموزش داوری مقدماتی در زنجان 25 مردادماه امسال برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: هزینه ورودیه این دوره یک میلیون و 200 هزار ریال است.
مهندس جیملی تصریح کرد: مباحث دوره جامع آموزش داوری مقدماتی در زنجان شامل مبانی و مفاهیم(آشنایی با روش‌های جایگزین در حل و فصل اختلاف، آشنایی با داوری)، مزایای داوری، چالش‌های داوری، پیشینه داوری، انواع داوری تشکیل مرجع داوری و نصب و همچنین موافقت نامه داوری( انواع، ماعیت، اعتبار، محتوا، آثار و مقایسه با اسناد مشابه است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه علاقه‌مندان به حضور در دوره جامع آموزش داوری مقدماتی در زنجان می‌توانند با شماره تلفن 33463770 داخلی 5(واحد آموزش و پژوهش) تماس حاصل کنند، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت محدود این دوره، اولویت با افرادی است که سریع‌تر ثبت‌نام کنند.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.