دوره آموزشی کارآفرینان نسل فردا برای دومین سال متوالی به همت اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی زنجان، دوره آموزشی کارآفرینان نسل فردا برای دومین سال متوالی به همت اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.
یکی از برنامه‌های اتاق بازرگانی، صنایع معادن کشاورزی استان زنجان طی سال‌های گذشته برگزاری دوره‌های آموزشی در بخش‌های مختلف بازرگانی و تجارت بوده است که در همین راستا هر ساله و در فصول و ماه‌های مختلف سال دوره‌های آموزشی بر اساس سیاست‌های آموزشی اتاق بازرگانی زنجان برگزار می‌شود.
دوره آموزشی کارآفرینان نسل فردا برای دومین سال متوالی و در راستای پرورش بازرگانان و تجار در سال‌های آینده برگزار شد.
امسال دوره کارآفرینان نسل فردا طی مدت سه روز و از 16 تا 19 مردادماه در یک رده سنی 17 تا 25 سال برگزار شد که استقبال خوب علاقه‌مندان برای برگزاری این دوره بر لزوم برگزاری چنین دوره‌هایی تاکید دارد.
هدف از برگزاری دوره فوق تربیت نسل جدید کارآفرین و بازرگانان و همچنین کسب مهارت های فردی و گروهی در کسب و کار ، ایده پردازی و خلاقیت، افزایش مهارت‌های ارتباطی و کارگروهی، تجارت الکترونیک، آشنایی با ارائه طرح کسب و کار برای شرکت کنندگان بوده است.
مدرسی این دوره آموزشی بر عهده مهندس فرید ملک احمدی بود که مباحث خود را طی سه روز و در قالب‌های مختلف آموزش تئوری و عملی و کار گروهی به شرکت‌کنندگان ارائه کرد و در اختتامیه این دوره آموزشی، شرکت‌کنندگان در قالب 9 گروه پروژه‌های خود را در قالب کارآفرینی‌های مبتکرانه و خلاقانه به داوران مراسم اختتامیه ارائه کردند. 
در پایان این دوره آموزشی مدرک معتبر از سوی اتاق بازرگانی ایران به شرکت‌کنندگان این دوره آموزشی در اتاق زنجان اعطا شد.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.