ذیل شورای‌گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی؛ سومین جلسه کمیته بهبود مستمر فضای کسب و کار در اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، سومین جلسه کمیته بهبود مستمر محیط کسب‌وکار، ذیل شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در محل اتاق بازرگانی زنجان با حضور نمایندگان بخش خصوصی و نمایندگان بخش دولتی استان زنجان برگزار شد.
در این جلسه، سه دستور جلسه بررسی عملکرد شرکت‌های عرضه‌کننده برق، گاز و خدمات مخابرات در اجرای ماده 25 قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار، بررسی نحوه اجرای ماده 154 قانون کار در خصوص ایجاد محل‌های مناسب ورزشی توسط کارفرمایان و بررسی وضعیت حق آبه‌های مجوزهای کشاورزی ابطال شده در دستور کار بررسی قرار داشت.
در این جلسه اشاره‌ای به مصرف 54 درصدی برق استان زنجان در بخش صنعت شد و بر اهمیت بیشتر مدیریت توزیع برق در بخش صنعت تاکید شد تا با مدیریت ناصحیح  خسارات جبران ناپذیری به بخش صنعت و تولید وار نشود.
همچنین نمایندگان بخش خصوصی بر نحوه و  اجرای آیین نامه و تعامل در خصوص قطع برق واحدهای صنعتی از دیدگاه و محوریت متضرر شدن نیروی کارگر با بیمه مرکزی در پرداخت خسارت در این بخش تاکید کردند و بر این اصل که با تعامل بوجود آمده بخش صنعت، تولید و به تبع آن به جامعه کارگری کمک خواهد شد، تاکید کردند.
در ادامه این جلسه نمایندگان بخش دولتی نیز دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را در رابطه با دستور جلسات ابراز داشتند و راه‌های برون رفت از مشکلات موجود بررسی شد.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.