دوره آموزشی جامع داوری مقدماتی یک در اتاق زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان، دوره جامع آموزش داوری مقدماتی یک در زنجان برگزار شد.
در این دوره آموزشی که به همت واحد آموزش اتاق زنجان برگزار شد، مباحث مختلفی در دستور کار تدریس برای شرکت‌کنندگان قرار گرفت.
تدریس مباحث این دوره بر عهده استاد  علیرضا ایرانشاهی داور مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران بود که در یک روز و از ساعت ۹ تا ۱۴به شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی تدریس داده شد.
در این دوره آموزشی مباحث مختلف از جمله مبانی و مفاهیم آشنایی با روش‌های جایگزین در حل و فصل اختلاف آشنایی با داوری، مزایای داوری؛ چالش‌های داوری، پیشینه‌های داوری، انواع داوری، تشکیل مرجع داوری و نصب و همچنین موافقتنامه داوری، انواع ماهیت اعتبار، محتوا آثار و مقایسه با اسناد مشابه در دستور کار تدریس قرار داشت.
شایان ذکر است، علاقه‌مندان به حضور در دوره‌های آموزشی اتاق بازرگانی زنجان می‌توانند برای اطلاع از دوره‌های مختلف آموزشی و همچنین ثبت نام در آن، به سایت آموزش اتاق بازرگانی زنجان به آدرس http://edu.zccima.ir/ مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۴۶۳۷۷۰ الی ۴ ،واحد آموزش (داخلی ۵) تماس حاصل کنند.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.