بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی روسیه فدراتیو از تاریخ ۲۵ لغایت ۳۰ شهریور ماه در مزکر نمایشگاهی اکسپوسنتر مسکو برگزار خواهد گردید. این نمایشگاه باسابقه ۲۵ سال برگزاری مستمر، موقعیت خود را به عنوان مهمترین و تاثیرگذارترین نمایشگاه صنایع غذایی در آسیا و اروپا ثبت نموده است همچنین با عنایت به اینکه سازمان توسعه تجارت ایران اعلام نموده است، شرکت های مشارکت کننده در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی می توانند از ۵۰ درصد یارانه تا سقف ۳۰۰۰۰۰۰۰ تومان همراه با ارز مبادلاتی جهت تخصیص غرفه بهره مند گردند.

اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه با همکاری گروه توسعه نمایشگاه اوژن در راستای سیاستهای توسعه روابط اقتصادی فیمابین دو کشور بویژه صادرات محصولات غذایی ایرانی در نظر دارد هیاتی تچاری را نیز جهت بازدید از نمایشگاه مزبور اعزام نماید.

به اطلاع می رساند نشست جانبی اتاق فدرال روسیه در خصوص اصول و فنون گمرکی و عقد قراردادها بین تجار دو کشور برگزار خواهد گردید چنانچه علاقمندان تمایل به حضور در نمایشگاه را دارند حداکثر تا پایان ساعت ادرای روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۶/۱۴ نسبت به تکمیل فرم درخواست و پرداخت هزینه های ذکر شده با مراجعه به دبیرخانه اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه نسبت به ثبت نام، اقدام مقتضی مبذول فرمایید.

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۴۸۰۱۰ اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.