چهارمین جلسه کمیته بهبود مستمر محیط کسب‌ و کار در اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، چهارمین جلسه کمیته بهبود مستمر محیط کسب ‌و کار، ذیل شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در محل اتاق بازرگانی زنجان با حضور نمایندگان بخش خصوصی و نمایندگان بخش دولتی استان برگزار شد.
در این جلسه، دستور جلسه نخست مربوط به بررسی مشکلات ناشی از اجرای ماده 64 قانون مالیات‌های مستقیم مصوب سال 1394 در صنعت ساختمان بود که مورد بررسی و تبادل نظر اعضای کمیته قرار گرفت و نمایندگان بخش دولتی و بخش خصوصی و همچنین شهرداری زنجان مشکلات موجود در این قانون را مورد بررسی قرار دادند.
دستور جلسه دوم چهارمین جلسه کمیته بهبود مستمر محیط کسب‌وکار استان زنجان نیز ارائه طرح جامع اجرایی ماده 16 قانون بهبود محیط کسب و کار توسط شهرداری بود که مهندس ادیبان به عنوان نماینده شهرداری در این جلسه این طرح را برای اعضای جلسه تشریح کرد.
نماینده شهرداری در این جلسه گزارشی در رابطه با محل‌های ایجاد عرضه مستقیم کالا در شهر که توسط شهرداری در نظر گرفته شده است؛ ارائه کرد.
نماینده شهرداری در این جلسه خواستار همکاری بیشتر اداره کل راه و شهرسازی استان در تخصیص زمین برای راه‌اندازی بازارچه‌های عرضه مستقیم کالا شد و اختصاص زمین به قیمت معمول از سوی اداره کل راه و شهرسازی را از جمله موانع موجود در این بخش برای ادامه کار عنوان کرد.
در ادامه این جلسه نمایندگان بخش دولتی و خصوصی نیز دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را در رابطه با دستور جلسات ابراز داشتند و راه‌های برون رفت از مشکلات موجود بررسی شد.

نظر شما
همه ی نظرها (0)
نتیجه‌ای یافت نشد.